Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-29T16:04:28+02:00
Wyjazd z Warszawy w godzinach popołudniowych i przejazd przez Niemcy do Francji.
2. DZIEŃ - Od rana całodzienna zabawa z jednym z największych europejskich parków rozrywki EUROPA PARK wieczorem krótkie zwiedzanie Strasbourga - miasta siedziby parlamentu europejskiego, w tym urokliwego Starego Miasta i monumentalnej katedry. Po południu przejazd do Hiszpanii.
3. DZIEŃ - Rano przyjazd do Hiszpanii. Zakwaterowanie w hotelu ***/** z basenem w Lloret de Mar, doskonale położonym w bliskim sąsiedztwie licznych dyskotek młodzieżowych. Lloret de Mar to najbardziej popularna miejscowość Wybrzeża Costa Brava, znana z pięknych plaż, promenady, licznych kawiarni, pubów i dyskotek młodzieżowych.
3 - 10 DZIEŃ - Pobyt i wypoczynek w Hiszpanii połączony z bogatym programem zwiedzania, w tym wycieczki do najciekawszych miejsc tej części Hiszpanii:
. Barcelona - zwiedzanie miasta - stolicy Katalonii: Sagrada Familia - dzieło życia Antonia Gaudi - zwiedzanie z zewnątrz, Las Ramblas - uważana za najpiękniejszą ulicę świata, Ratusz, Pałac Królewski i Stare Miasto, stadion olimpijski oraz inne atrakcje.
Wizyta na stadionie FC Barcelona Camp Nou.
. Wieczorny spektakl muzyki i światła przy "grających fontannach" w Barcelonie - niezapomniane przeżycie.
. Wzgórze Montserrat z klasztorem benedyktyńskim zawieszonym w skałach i bazyliką z figurką Czarnej Madonny, /jeden z siedmiu cudów świata/.
. Wycieczka do malowniczej miejscowości i zamku Tossa de Mar.
. Dla chętnych rejs statkiem wzdłuż wybrzeża /bilet ok.5 euro/
. Wycieczka do Blanes
. Wycieczki piesze po urokliwych miejscach Wybrzeża Costa Brava.

10. DZIEŃ - Wyjazd z Hiszpanii w godzinach popołudniowych, w trakcie przejazdu krótkie, wieczorne zwiedzanieAvignon-miasta dawnej siedziby papieży.
11. DZIEŃ - Całodzienny pobyt w jednym z piękniejszych miast Szwajcarii Zurychu, malowniczo położonym nad jeziorem Zuryskim. lub ponownie w parku rozrywki Europa Park. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.
12. DZIEŃ - Powrót do Polski ok. południa.
PrincesQ Rozwiązujący


Napisz prywatną wiadomość

Dodaj swoje zadanie domowe za darmo