Odpowiedzi

2009-10-31T16:55:18+01:00
To jest list powiedzmy do Maryli Rodowicz ;))
Witam cię serdecznie mrylu . Nazywam się .... wpisujesz swoje imię . Piszę do cuebie poniewarz jestem twoją największą fanką . Nie , że ci się przypochlebiam , ale tak jest naprawdę . chciałą bym w przyszłości z tobą wystąpi na scenia, nie wiem czy się zgodzisz , ale ja bardzo ładnie spiewam i miał bym zaszczyt wystąpić z kimś takim jak ty. Bardzo mi zależy. a co tam u ciebie słychać masz może wolne czy jesteś w trasie koncertowej . odpisz jak jest taka możlewość !!!
Twoja wielka fanka /twoje imię/
P.S. odpisz ;****
Według mnie tak to powinno być ;****) ale sprawdź dokładnie pisownie i nie przepisuj z błędami ;>>
1 5 1
2009-10-31T16:57:46+01:00
Droga (imię gwiazdy) pisze do ciebie bo mam takie zadanie ale już od dłuższego czasu jestem twoją fanką. Serfując po różnych stronach twojej osoby czekam aż nadejdzie ten moment kiedy wystąpisz na koncercie w moim mieście. Mam wielką nadzieję ze ten czas nadejdzie niebawem.

Z poważaniem (twoje imie)
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-31T22:18:35+01:00
Warszawa 2009
Droga(gwiazda)
Cieszę się że mogę napisać do ciebie list i że mam pewność że go przeczytasz.
Jestem twoją najwierniejszą fanką . Jesteś aktorką i to bardzo dobrą . Mogłam bym wymieniać jeszcze wiele wspaniałych cech na twój temat ale chce ci powiedzieć że rola którą grasz w filmie
jest bardzo trudna i woglę nie pasuję do ciebie . Podziwiam cie za to jak grasz w swojej roli i wyobrażam sobie że jest to dla ciebie trudne.
Naprawdę doceniam ciebie . Jesteś bardzo dobrą aktorką która potrafi zagrać praktycznie wszystkie role. Obejrzałam wszystkie filmy w jakich grasz . I w każdym wypadałaś fantastycznie. Do każdej roli umiesz włożyć swoje serce i zdolność. Mało kto tak potrafi .
Dziękuję że przeczytałaś mój list .
Pozdrawiam twoja fanka
Laura ;)
1 5 1