Odpowiedzi

2010-03-29T16:29:16+02:00
Droga Olu!
Nazywam się Ania, mam tak jak ty 15 lat. Chodzę do II klasy gimnazjum. Mam brat i dwie siostry, wszyscy ode mnie młodsi. Nie mam zbyt wielu koleżanek, ponieważ nie mam zbyt wiele wspólnego z dziewczynami z mojej szkoły.
Zobaczyłam Twój wpis na forum jeździeckim i postanowiłam Cię poznać. Wydajesz się osobą inteligentną, miłą i przyjacielską. Przede wszystkim tak jak ja kochasz konie. Myślę, że mogłybyśmy się zaprzyjaźnić.
Widziałam też twój wpis o tym, że obecnie mieszkasz w Domu Dziecka. Nie chcę, żebyś myślała, że się nad Tobą lituję, nic z tych rzeczy! Nie obchodzi mnie to, gdzie mieszkasz, czy ile posiadasz. Takie rzeczy na prawdę się nie liczą. Cenię w Tobie Twoje wnętrze, a nie to, co jest na zewnątrz. Sama nie jestem zbyt bogata, chodź tak na prawdę nie powinnam narzekać. Wiem, że w życiu zawsze może być o wiele gorzej. Skończmy jednak o przykrych sprawach!
Tylu rzeczy chciałbym się dowiedzieć... Jaką rasę koni lubisz najbardziej? W której dyscyplinie jeździeckiej byś się odnalazła? Na jakim poziomie zaawansowania jesteś? Moją ulubioną rasą jest koń fryzyjski i Selle Francaise. Uwielbiam skoki crossowe. Jestem obecnie na poziomie średnio zaawansowanym.
Tak samo jak ty poszukuję stadniny, w której mogłabym się kształcić. Może mogłybyśmy sobie na wzajem pomóc? Kto wie?
Jeśli też chciałabyś mnie poznać, pisz na adres, który załączyłam w liście. Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy!
Ania
30 4 30