Odpowiedzi

2010-03-29T16:43:13+02:00
Droga Justyno!
Cześć Justyna twoja mama dzwoniła dzisiaj do mojej i rozmawiały o nas. Chciałam tylko ci powiedzieć abyś nie siedziała tak długo przed telewizorem. Ponieważ psujesz sobie wzrok. Wiem co mówię, też tyle siedziałam i teraz nosze okulary. Bo słabo widzę, ale to nie wszystko. Zrób coś fajnego a nie tylko oglądasz telewizor. Na przykład wyjdź na dwór, albo coś poczytaj lub przyjdź do mnie to się pobawimy. To jest tylko moja dobra rada. to pa.
20 1 20
2010-03-29T16:44:41+02:00
Cześć Olu:)
Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym Ci powiedzieć, że nie warto jest siedzieć godzinami przed telewizorem.
Nie dobrze jest ciągle siedzieć przed telewizorem, ponieważ psuje nam się wzrok i gorzej przez to widzimy. Jest wiele innych ciekawych rzeczy do robienia np. spacer na świeżym powietrzu lub jazda rowerem.W telewizji nie ma nic ciekawego, a wręcz przeciwnie bo telewizja źle obi z naszym wzrokiem. Myślę że ty nie siedzisz długo przed telewizorem i nie wpatrujesz się w niego.
Naprawdę siedzenie i godzinami oglądanie telewizji nie jest zdrowe ani dobre dla naszego organizmu.
Pozdrawiam Milenka :)


(już po za listem.. liczę na najlepszą prackę )
17 4 17
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-29T16:49:30+02:00
Droga Aniu !

Piszę do Ciebie list o tym, że nie warto calymi dniami siedzieć przed telewizorem.
Telewizor niczego dobrego nie wroży. Jeśli bedziesz tyle oglądać to Twój wzrok może się pogorszyć i będziesz musiała nosić okulary a to nie jest taka fajna sprawa ( wiem, że teraz dużo ludzi nosi okulary żeby dobrze wyglądać, ale uwierz mi lepiej je nosić bez żadnej konieczności tylko dla twojego leszego samopoczucia). Przecież możesz robić coś ninnego np. czytać książke, chodzić na spacery (będziesz miała lepszą kondycje), słuchać muzyki i wiele innych rzeczy. Nic Ci to nie da jak bedziesz ciągle oglądać . Jak nie bedziesz miała żadnego ruchu skończy się to źle dla twojego organizmu.
Mam nadzieje, że posłuchasz moich rad i przetaniesz oglądać telewizor. Naprawdę, wiele ludzi się już o tym przekonało.

twoja ..............myśle ze pomoglam i sry za bledy jak jakies beda . x]
14 3 14