Odpowiedzi

2010-03-29T16:45:33+02:00
Mały Książe zdecydował wrócić na swoją planete po długim podróżowaniu po obcych dla niego planetach ponieważ stęsknił się na różą kwiatem króty Mały Książe Bardzo ale to bardzo kochał uświadomił
to sobie dopiero wtedy gdy zobaczył raz tysiące takich samych róż jak ona i wówczas pomyślał że wszystkie te róże nie są w stanie dorównać jego ukochanej.Gdy był na planecie zamieszkiwanej przez geografa,Geograf powiedział mu że ludzie rośliny a także róża są wątłe i w każdej chwili mogą odejść zginąc Słowa te wstrząsneły Księciem i tak powrócił do róży ..
9 3 9
2010-03-29T16:46:44+02:00
Mały książę powrócił na swoją planetę ponieważ nie mógł życ bez swojej ukochanej róży. Nie mógł się pogodzic, że zostawił ją samą na pastwę losu na planecie. Całe noce i dnie przemyślał i pewnego dnia wrócił do niej, ale nie mógł jej znaleśc w tym gąszczu. Gdy nie było go parę dni planeta cała zarosła przez krzaki. Natychmiast zaczął czyścic planetę, gdy zaczął już kończyc czyszczenie zobaczył smutny kwiat od razu pomyślał, że jest to jego ukochana. Więcej już róży samej nie zostawiał samej bo nie mógł bez niej życ.
13 4 13