Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-29T17:23:29+02:00
Uważam że nadal budujemy wierzę Babel ponieważ ludzie nie zmienili się od tamtego czasu i mnóstwo jest ludzi chciwych i upartych.
Tak jam przed tysiącami lat Bóg pomieszał języki ludzi, o czym czytamy w Biblijnej opowieści o wierzy Babel, tak dziś ludzie chociaż mówią tym samym językiem to tak jakby siebie nie rozumieli. Wynika to z tego że każdy chce wyrazić swoje zdanie na dany temat i nie dopuszcza do siebie nikogo kto sądzi inaczej. A przecież powinniśmy słuchać innych bo być morze oni już przeżyli daną sytuację i wiedzą od nas lepiej a my tymczasem upieramy się przy swoim bo uważamy że to my mamy rację. Jak ludzie w dawnych czasach myśleli że mogą zbudować wierzę tak wysoką że będzie ona sięgała aż do niema tak my myślimy że jesteśmy „pępkiem świata” i wolno nam wszystko.
Nadal budujemy wierzę Babel i następne pokolenia będą robić tak samo. Bo człowiek nie pozbędzie się próżności i nie nauczy się słuchać drugiego człowieka. Taka już jest natura ludzka i taka już pozostanie, chyba że ludzie nauczą się szanować drugiego człowieka.


chyba dobrze zrobiłem...mam nadzieję,że pomogłem <pozderki>
1 1 1