Odpowiedzi

2010-03-29T17:08:07+02:00
» Obwodnica / 2007-04-02 11:11:03, Piotr
Dziwi mnie, że starania o zmianę przebiegu obwodnicy z południa na północ, którym bez wątpienia trzeba przyklasnąć z uwagi na rzeczywistą mniejszą szkodliwość społeczną dla mieszkańców Milanówka (przynajmniej większości)są podejmowane dopiero teraz. Przecież plany przebiegu obwodnicy południowej były znane od dawien dawna. Plany zagospodarowania przestrzennego z obwodnicą na południu nie powinny być w moim odczuciu zatwierdzane co rok, bez żadnych zmian czy uwag czyli być traktowane przez p. Burmistrza i władze miasta jako coś co się zdarzyć może gdzieś w dalekiej przyszłości, traktowane jako tzw. "czysta abstrakcja". Mam odczucie, że interes społeczny mieszkańców Milanówka nie był w przez p. Burmistrza i władze miasta w należyty sposób chroniony z uwagi na elementarny brak przewidywania i stosownej reakcji, może zwykłą opieszałość urzedniczą, która niestety tym razem może mieć poważne skutki, oby nie.
» obwodnica / 2007-04-05 20:34:43, Iwona Dornarowicz
Rozpatrywanie co powinno być kiedyś i co się nie stało nie jest konstruktywne. Przecież nie o to chodzi, żeby znaleźć winnego, tylko o to, żeby przeforsować obwodnicę północną, prawda? Sensowne wydaje mi się zainteresowanie mediów tą sprawą.
» Obwodnica / 2007-04-09 20:27:33, Ryszard
Jeżeli na południu nie będzie wybudowana żadna droga, to Grodzisk swoją drogę południową i tak skieruje do ulicy Królewskiej. I nie pomogą tu żadne protesty Milanówka, ponieważ zrobią to u siebie. I co wtedy zaproponuje burmistrz Milanówka? Przebieg obwodnicy północnej jest taki, że mało kto będzie nią jeździł. Będzie to droga znacznie dłuższa od proponowanej drogi południowej. Południowa droga w planach była już od dawna. Dzięki temu tereny, które tam można było kupić były znacznie tańsze niż w innej części Milanówka. Obłudą są teraz wszelkie protesty. Rzekomo cenne krajobrazowo tereny to piachy i nieużytki. No cóż każdy powód jest dobry aby protestować. Ludzie, którzy obecnie mieszkają w pobliżu ulicy Królewskiej jeszcze jakoś żyją. Czy ci po stronie południowej są delikatniejsi? Niedogodnościami postępu w wieku XXI trzeba się jakoś dzielić.
» Obwodnica / 2007-04-10 15:26:39, Piotr
Obwodnica bez względu na to czy zostanie zbudowana na południu czy na północy bedzie droga tranzytową Ruch drogowy z Grodziska i z Milanówka i tak bedzie przebiegał po ulicy Królewskiej. Dlatego argumenty co jest dalej lub bliżej nie mają sensu, a
2010-03-29T17:08:54+02:00
Ogród szkolny odpręża nas. Możemy patrzeć na niego, odpoczywać się i bawić w nim nie myśląc o codziennych obowiazkach. Możemy równiez dbać o niego i podziwiac piekno przyrody w nim zawarte. Dobrze ze mamy ogród szkolny.