Odpowiedzi

2009-10-31T18:02:52+01:00
Ważne jest to czy człowiek ma jakąs wartosc wyraza to dzielac sie z innymi pomagaja im.Dla prawdziwych przyjaciol przeciez nie chodzi o to co inni posiadaja.Bo moga byc najbogatsi a niczym sie nie podzielic.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-31T18:24:47+01:00
Wileu z nas mysli i uwaza ze liczy sie tylko to co ktos posiada i kim jest. lecz jest to nie prawda, np. kazdy mysli ze bogaci ludzie sa fajni i spoko bo maja duzo pieniedzy ale tak nie stety nie jest . zazwczyczaj takei osoby sa plytkie i dbaja tylko o wartosciu materilane i rzeczowe . Jednak dobrze ze na naszym swiecia istnieja jeszcze osoby ktore dziela sie wszystkim co posiadaja ., nie patrza czy ten ktos jest narkomanem ,innej wiary niz my .. poprostu bezinteresownie im pomagaja .Dziela sie np pokarmem ubraniami ...chca aby kazy zył tak jak przystalo an czlowieka... pomagaja on i rozneij osoba niesprawnym pokrzywdzonych przez los zakladajac fundacje, dofinansowując operacje i inne rzeczy ...mam nadzieje ze na swieci nie brakinie ludzi o tak dobrych sercach i zawsze beda sie dzielic z innymi tym co posiadaja ...A bnapewno Bóg im to wynagrodzi w niebie /
5 4 5
2009-10-31T18:51:11+01:00
To zdanie można skomentować tylko w jeden sposób. To zdanie mówi o tym, że człowiek może być bardzo bogaty, może być nawet królem lub kimś kolwiek innym, ale nie musi się dzielić z innymi tym co ma. O wartości człowieka, tym kim jest i jak został wychowany mówią tylko jego czyny i dobroć, którą dzieli się z innymi, a nie wartość materialna lub osobowa.