Odpowiedzi

2010-03-29T17:33:23+02:00
Moją najlepszą przyjaciółką jest Agata Kowalska. Chodzimy do tego samego gimnazjum i znamy się już prawie dziewięć lat. Poznałyśmy się w przedszkolu i od razu zaprzyjaźniłyśmy.
Agata jest wysoką brunetką o szaro-zielonych oczach. Jest szczupła i wysportowana. Ma regularne rysy twarzy i ciekawy, oryginalny uśmiech.
Agata bardzo często zmienia nastrój. Zwykle uzależnia go od pogody ? kiedy świeci słońce jest radosna, a gdy pada deszcz ma ochotę rzucić czymś o ścianę. Wtedy lepiej jej nie drażnić.
Jest życzliwa i pomocna. Dotrzymuje danego słowa, nigdy mnie nie oszukuje i nie zdradza tajemnic. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć.
Oczywiście istnieje wiele rzeczy, które mnie w niej denerwują. Najciężej jest mi znieść jej pesymizm i pod tym względem najbardziej się różnimy. Agata uwielbia się martwić, wymyśla najgorsze wersje wydarzeń, a potem zastanawia się co będzie jeżeli się spełnią. Często narzeka i wtedy po prostu przestaję jej słuchać.
Moim zdaniem Agata to wspaniała dziewczyna. Ma wszystkie cechy, które chciałabym znaleźć w przyjaciółce. Rzadko się kłócimy, choć często przekomarzamy. Mam nadzieję, że nasza przyjaźń przetrwa przynajmniej kolejne dziewięć lat.
8 3 8
2010-03-29T17:33:55+02:00
Moją najlepszą przyjaciółką jest Ola . Chodzimy do tego samego gimnazjum i znamy się już dosyć długo.
Ola jest wysoką blondynką o zielonych oczach. Jest wysportowana i szczupła . Ma oryginalnyi szczery uśmiech.
Dotrzymuje zawcze danego słowa, nigdy mnie nie oszukuje i nie zdradza tajemnic. Zawsze mogę na nią liczyć.
Moim zdaniem Ola to naprwde świetna dzieczyna i przyjaciółka. Mam nadzieje że nasze przyjaźń przetrwa bardzo długo.
4 4 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-29T17:38:04+02:00
Moja najlepsza koleżanka ma na imię Ola. Jest ona bardzo pogodną, miłą osobą, dlatego to właśnie ją postanowiłam scharakteryzować.
Jest ona dość wysoka- ma 165 centymetrów wzrostu. Ma szczupłą sylwetkę. Jej oczy są takie same jak moje, czyli niebieskie. Posiada jasne blond włosy. Jej twarz jest owalna. Ola ubiera się zazwyczaj w spodnie dżinsowe i kolorowe T-shirty.
Ta osoba jest bardzo miła, serdeczna, uprzejma. Zawsze pomaga innym w trudnych sytuacjach. Wobec mnie jest lojalna i dyskretna. Nikomu nie powie o moich tajemnicach. Lubi czytać książki takie jak saga ,,Zmierzch". Lubi słuchać muzyki, ale tylko niektórych gatunków. Nie lubi rapu i rocka.
Ola jest najlepszą przyjaciółką na świecie.
7 4 7