PROSZĘ O PRZETŁUMACZENIE TEGO TEKSTU Z ROSYJSKIEGO (O WIOŚNIE) NA POLSKI .
Będę bardzo wdzięczna , na jutro . Z góry dzięki za odpowiedź ; * :

Весна - моё любимое время года

Моё любимое время года - весна, потому что после зимнего периода всё пробуждается к жизни. Весной зеленеет трава, деревья покрываются молодыми, сочными листьями, цветки горделиво демонстрируют свои лепестки. Везде радостные птицы, от богатства цветов и разнообразия которых кружится голова. После зимней спячки пробуждаются медведи, ежи, сурки и многие другие животные.
Весна - разноцветное и радостное время года. Весной мы радуемся тому, что дни становятся длиннее и теплее. Люди с нетерпением ждут первых признаков весны: родители, потому что уже не понадобится топить дома; водители, потому что дороги будут более безопасными.
Я очень люблю, когда мир начинает менять цвет с серо-белого на зелёный, жёлтый, красный и многие, многие другие цвета. Каждое время года имеет свои прелести, но, по-моему, весна - самая красивая.

3

Odpowiedzi

2010-03-29T17:54:24+02:00
Wiosna - moja ulubiona pora roku

to moja ulubiona pora roku - wiosna, bo po okresie zimowym, wszystko się do życia. Wiosna zielona trawa, drzewa objęte są młode, soczyste liście, kwiaty, z dumą pokazać swoje płatki. Wszędzie radosny ptaków, z bogactwem kwiatów i różnorodność, która sprawia, że zawrót głowy. Po przebudzeniu się na uśpienie niedźwiedzi, jeże, świstaki i wiele innych zwierząt.
Spring - kolorowa i radosna pora roku. Wiosną cieszymy się, że dni są coraz dłuższe i cieplejsze. Osób niecierpliwością czekają na pierwsze oznaki wiosny: rodziców, ponieważ nie ma potrzeby do ogrzewania domów, sterowniki, bo na drogach będzie bezpieczniej.
Kocham, kiedy świat zaczyna się zmieniać kolor z białego na szary, zielony, żółty, czerwony, i wiele inne kolory. Każda pora roku ma swój urok, ale, moim zdaniem, wiosna - najpiękniejsze.
8 2 8
2010-03-29T18:09:09+02:00
Wiosna - moja ulubiona pora roku
Moja ulubiona pora roku - wiosna, bo po okresie zimowym, wszystko się budzi do życia. Wiosna zielona trawa, drzewa są młode, soczyste liście, kwiaty, z dumą pokazuja swoje płatki. Wszędzie radosny śpiew ptaków, z bogactwem kwiatów i różnorodność, która sprawia, o zawrót głowy. Po śnie zimowym obudzily sie niedźwiedzie, jeże, świstaki i wiele innych zwierząt.
Wiosna - kolorowa i radosna pora roku. Wiosną cieszymy się, że dni są coraz dłuższe i cieplejsze. Osoby z niecierpliwością czekają na pierwsze oznaki wiosny: rodziców, ponieważ nie ma potrzeby do ogrzewania domów, sterowniki, bo na drogach będzie bezpieczniej.
Uwielbiam, kiedy świat zaczyna się zmieniać kolor od szaro-biały kolor na zielony, żółty, czerwony, i wiele innych kolorów. Każda pora roku ma swój urok, ale, moim zdaniem, wiosna - najpiękniejsze.

licze na naj:)
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-29T18:40:14+02:00
Moja ulubiona pora roku - wiosna, bo po okresie zimowym, wszystko się do życia. Wiosna zielona trawa, drzewa objęte są młode, soczyste liście, kwiaty, z dumą pokazać swoje płatki. Wszędzie radosny ptaków, z bogactwem kwiatów i różnorodność, która sprawia, że zawrót głowy. Po przebudzeniu się na uśpienie niedźwiedzi, jeże, świstaki i wiele innych zwierząt.
Wiosna - kolorowa i radosna pora roku. Wiosną cieszymy się, że dni są coraz dłuższe i cieplejsze. Osób niecierpliwością czekają na pierwsze oznaki wiosny: rodziców, ponieważ nie ma potrzeby do ogrzewania domów, sterowniki, bo na drogach będzie bezpieczniej.
Uwielbiam, kiedy świat zaczyna się zmieniać kolor od szaro-biały kolor na zielony, żółty, czerwony, i wiele innych kolorów. Każda pora roku ma swój urok, ale, moim zdaniem, wiosna - najpiękniejsze.