Napisz do kogoś z Twojej rodziny (matki) list, w którym opiszesz jedną z przygód, jaką przeżyłaś ze swoim rówieśnikiem. Pamiętaj o niezbędnych elementach listu i właściwej pisowni bezpośrednich zwrotów do adresata.


Pliiissss!!! : ]

Dajjee Najj Ilee Mam :P:P

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-01T14:09:01+02:00
Susz,1.04.2010r.
Droga mamo !
Na początku mego listu serdecznie Cię pozdrawiam.Chciałabym opowiedzieć Ci o mojej największej przygodzie jaką przeżyłam z moją koleżanką.
Była to naprawdę niesamowita przygoda,gdy szłam razem z moją przyjaciółką Adą na spacer wieczorem.Kiedy tak szłyśmy,a było bardzo ciemno usłyszałyśmy jakiś szelest,pisk.Na początku nie wiedziałyśmy co się dzieje,aż w pewnej chwili postanowiłyśmy podejść i zobaczyć kto się kryje za tymi dużymi krzakami.Razem z Adą poszłyśmy i zobaczyłyśmy kto lub co tam jest.Spojrzałyśmy tam,a za tymi krzakami krył się malutki jeżyk.Było na naprawdę niesamowite,ponieważ czułyśmy strach,ale tak naprawdę nie było po co się bać,bo był to tylko malutki jeżyk.
Na tym kończę mój list.Całuję.
Nikola


Możesz jeszcze dopisać PS,ale to nie potrzebne chyba. :P
Mam nadzieję,że pomogłam i liczę na NAJ !! :P Oczywiście możesz sobie wymyślić inną datę i swoje imię . :) :P Tylko,że ta data powinna być w prawym górnym rogu,a nie w lewym.A te : Droga mamo ! Powinno być na środku i to : Na początku mego listu serdecznie Cię pozdrawiam.Chciałabym opowiedzieć Ci o mojej największej przygodzie jaką przeżyłam z moją koleżanką. Te : Na . Powinno być od akapitu potem te: Była . Też powinno być od akapitu.A te : Na tym kończę mój list to te: Na.Powinno też być od akapitu.I swoje imię w dolnym prawym rogu .
8 4 8