Potrzebuję charakterystyki Bilba Bagginsa z książki "Hobbit, czyli tam i z powrotem". Musi być mieć co najmniej 10 zdań, jednak ja osobiście liczę na barwne wypowiedzi.

Od razu uprzedzam że nie może to być praca z internetu bo będę to sprawdzała i zgłoszę SPAM.

Za najlepszą pracę daje NAJ !:)

Tak więc liczę na waszą pomoc :)

Na jutro więc to pilne !
Proszę o jak najszybsze odpowiedzi !

2

Odpowiedzi

2010-03-29T18:18:04+02:00
Bilbo Baggins jest mniejszy od krasnolódków, ale znacznie większy od liliputów, ma wypięty brzuch z otyłości. Jego włosy są brunatne. Hobici mają długie, zręczne smagłe palce, nie noszą obówia, ponieważ ich stopy są opatrzone twardą podeszwą, i porośnięte brunatnym włosem. Ich twarze są poczciwe, ubieraja się kolorowo zwykle zielono-żółto.Bilbo był gościnny, serdeczny śmiał się dużo był łakomy.

Ja to pisałam w szkole na lekcji.:D Daj naj.;*
1 3 1
2010-03-29T18:27:13+02:00
Jednym z bohaterów wykreowanych przez J. R.R. Tolkiena był Bilbo Baggins należący do hobbitów. Miał ponad 50 lat.Jego rodzicami byli Belledonna Tuk i Bungo Baggins.
Bilbo był bardzo mały i posiadał wypięty brzuch. Lubił ubierać się kolorowo. Był porośnięty długimi i kręconymi włosami.Lubił przyjmować gości, był bardzo gościnnym stworzeniem.
Często był wykorzystywany. Krasnoludy wiedziały, że nie odmówi niczego, więc zawsze to on ryzykował badając teren, poszukując rozwiązań.
Nie miał nieprzyjaciół ani wrogów.
Myślę że Bilbo Baggins to dobry materiał na przyjaciela.
1 5 1