Odpowiedzi

2010-03-29T18:24:27+02:00
Kiedy jestem sama w ciemnym pokoju a na dworze jest burza czuje dreszcze na całym ciele.Do głowy przychodzą mi różne myśli.Czuje wtedy złośc,zwątpienie ,samotność.

i tak dalej możesz improwizować;)
2010-03-29T18:25:37+02:00
Kiedy szedłam przez park za mną szedli jacyc pijacy którzy w reku trzymali nóz, ruszyłam szybciej, lecz oni mnie doganiali bałam się. Juz zaczełam biedz oni zaczeli do mnie krzyczeć lecz kiedy wyszedłam z parku był policjant i serce mi przestało bic tak mocno !!! :P
2010-03-29T18:51:01+02:00
Może być fobia? Dla fobistów takie sytuacje SĄ straszne.

***

Fobia. Paniczny lęk, paraliżujący strach, otępienie i zniewolenie. Ochlofobia, moja fobia.

Stałam pośrodku zatłoczonego placu. Tłum na mnie napierał, wszędzie byli ludzie, dużo ludzi. Miałam ochotę biec, uciec, jak najdalej, na wolną przestrzeń, na pustą, bezkresną łąkę, gdzie nie widać horyzontu, tak pustą. Czułam, jak zimny pot spływał mi po karku. Byłam przerazona i uwięziona, uwięziona, uwięziona pośród ludzi, którzy na mnie nabierali i zabierali przestrzeń, miejsce, powietrze, tlen. Zrobiło mi się gorąco, zakręciło w głowie, tłum wokół mnie również się kręcił... i kręcił, i kręcił.
(...)
Otworzyłam oczy. Leżałam pośrodku placu, tłum, który na mnie napierał, a którego tak się bałam, już się rozszedł, jakąś kobieta schyliła się i podała mi rękę, pomagając wstać. Emocje opadły. Znowu byłam bezpieczna i wolna.