Tusk strzela z automatu

Rząd wypowiada wojnę branży hazardowej. W ciągu pięciu lat z barów, centrum handlowych i ze stacji benzynowych maja znikać automaty do gry.-Chcemy ochronić zwłaszcza polska młodzież przed uzależnieniem- ogłosił Donald Tusk.

Komentarz ok.6 zdań.
<plis>

3

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-10-31T20:47:34+01:00
Moim zdaniem to głupota! Pozbawienie takiej rozrywki spowoduje ogromne strajki!
To gdzie będą chodzili ludzie szukający szczęścia?... do drogiego salonu gier, gdzie znajdziemy samych biznesmenów?! Fuuu!
Tusk zajmie się lepiej sprawami bardziej poważnymi np. bezrobociem!
Tusk i jego ,,wielcy przyjaciele" chcą uchronić młodzież przed uzależnieniem, a sami popadają w nałogi!
  • Użytkownik Zadane
2009-10-31T21:36:14+01:00
SZANOWNY PANIE PREMIERZE
Z przykroscia przygladam sie pana poczynaniom ,czy nie dosc mamy jyz wojen ,nasza historia jest tego swiatkiem .Chce sie pan przyczynic do kolejnej i zapisac sie w pamieci. Teraz nasze dzieci maja wyjsc na ulice bo zabiera pan im przyjemnosc z ktorej nie robia nikomu krzywdy. Niech pan ich zapyta ,a nie decydowac za nich ,co jest dla nich dobre.


z powazaniem niezadowolona
2009-10-31T23:41:49+01:00
Przecież to głupotaaa!!! Wszyscy dobrze wiemy, że polska młodzież nie ma wielu rozrywek tym bardziej w mniejszych miastach o których już nie wspomnę. Automaty do gry - urządzenia dla zapełnienia wolnego czasu.. Czy to coś złego,że osoby które mają chwile na to aby się rozerwać sięgają właśnie do automatów?? Nie wszyscy tak jak p.Tusk maja kupę forsy i czasu na to aby czas spędzac w ekskluzywnych kasynach po to by popatrzeć jak jakieś obrazki latają jeden obok drugiego i czekać na łut szczęscia przy innych bogatych frajerach!!!A może donald tusk sam jest uzależniony i boi się o swoja dupę aby go nie ciągło...