Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-01T01:02:10+01:00
Napoleon-młody knur,małomówny,potrafi postawić na swoim,narzuca wszystkim swoje zdanie,jest autorytetem pod przymusem,bezwzględny,despotyczny.

Boxer-jest silny,pracowity,nierozgarnięty,głupi ale w dobrym sensie,przez naiwną dobroć musiał skończyć źle.Oddał się idei animalizmu,ma twardy charakter nie okazuje słabości,do końca wierny wewnętrznemu przekonaniu,że Napoleon ma zawsze rację.Tacy ludzie zostaną wykorzystani i odstawieni.

Mollie-rozpieszczona strojnisia,rozmiłowana we wstążkach i rozmaitych ozdobach.Władza ją toleruje tylko dlatego żeby pokazać,że wszyscy są równi.

Gospodyni (Clower)-koń pociągowy,myśląca i bystra.Widziała zło władzy,ale nie mogła nic zrobić.

Kury-potrafiły sprzeciwić się władzy,buntowały się lecz sabotaż został krwawo stłumiony.

Psy-są złe,tzw.milicja,ochrona,wojsko

Major-stara świnia,jest mądry,dla zwierząt jest autorytetem,przywódcą,zwierzęta mu ufają,miał wizję (widząc,że jest źle rzucił zwierzętom hasło rewolucji,dał im pomysł do zrealizowania aby mogły polepszyć swój byt) i ideę którą zaszczepił zwierzętom.

Chyży (Snowball)-bardziej energiczny niż Napoleon,szybciej też mówił i miał więcej pomysłów od niego,bystry,pracowity,mądry i inteligentny.Chciał dobrze dla zwierząt,był prawdziwym ideologiem dlatego władze uznały,że jest niewygodny więc się go pozbyli (nawiązanie do czystek stalinowskich z lat 30 w ZSRR)

mam nadzieję,że Ci pomogłam wybierz sobie bohatera:)