Odpowiedzi

2010-04-01T00:49:04+02:00
Uwazam ze swieta bozego narodzenia maja przewage nad siwtami wielkanocnymi.

---Uważam ze swieta bozego narodzenia maja przewage nad siwtami wielkanocnymi:)) Postaram się to udowodnić poniższymi argumentami.

---Po pierwsze Święta Bożego Narodzenia mają większe znaczeni dla katolików, niż święta Wielkanocne. Podczas świąt bożego narodzenia staramy się być dobrzy i zapominamy o wszystkich zmartwieniach.Jest to po prostu czas zmian. Nasze samopoczucie staje się lepsze kiedy w wigilijną noc patrzymy przez okno i poprawiamy sobie nastrój.Po drugie Święta Bożego Narodzenia, są na świecie obchodzone bardziej oficjalnie. Na ulicach jest pełno ozdób świątecznych, typu świecące lampki ułożone w kształt choinek. Obchodzimy i staramy się bardziej zwracać uwagę na wszystkie tradycje, których trzeba przestrzegać podczas Świąt Bożego Narodzenia. Kolejnym moim argumentem jest to, że chociażby dla większości dzieci ważniejsze jest strojenie choinki, a potem oczekiwanie, ąz pojawią się pod nią prezenty, niż na przykład poświęcenie pokarmu w Kościele. Dziewczyny natomiast lubią pomagać matkom w gotowaniu, lub przygotowywaniu potraw wigilijnych. Jest to po prostu atrakcja dla dzieci. Następnym moim argumentem jest to, że kiedy mamy święta Bożego narodzenia, które wypadają w Grudniu, jest jeszcze kilka innych świąt, które następują w tym miesiącu. Między innymi Św. Mikołaj, albo Sylwester.
Dzięki temu dłużej cieszymy się zabawą. Następnym moim argumentem jest to, że w święta Bożego Narodzenia, mamy więcej wolnego czasu od pracy, niż podczas Świąt wielkanocnych. Pozwala nam to dłużej poleniuchować.

---Na podstawie przywołanych powyżej argumentów myślę, że uzasadniłam słuszność swojego stanowiska w sprawie stosunku że święta bożego narodzenia maja przewagę nad świętami wielkanocnymi.


Mam nadzieję, że pomogłem i proszę o najlepszą.

SERDECZNIE POZDRAWIAM
3 5 3