Odpowiedzi

2010-03-29T20:30:28+02:00
****** Chcę opisać moją koleżankę, która siedzi ze mną w lawce w szkole.
****** Moja wspaniała koleżanka ma na imię Klaudia. Bardzo mnie wspiera w trudnych chwilach, pomaga, A nawet daje odpisać zadanie. Klaudia to porządna dziewczyna, taka wyluzowana i zabawna. Lubię przebywać w jej towarzystwie. Zawsze opowiadamy niesamowite historie, kawały oraz mogę się jej zwierzyć i porozmawiać o problemach. W każdy piątek spotykamy się w parku i wymyślam straszne opowieści. Nieraz nawet to boimy się wracać do domu, bo nasza droga prowadzi przez cmentarz. Moja koleżanka bardzo dobrze sie uczy, więc robi mi takie małe, niepłatne korepetycję!. Przez tę jej pomoc idzie mi teraz lepiej z matematyki i z przyrody. Klaudia ma czarne, długie kręcone włosy, i dlatego jej ksywa brzmi "loczek". Jej niebieskie oczy świetnie są dopasowane, do małych, zgrabnych ust. Jej ciemna cera, znakomicie przykrywa ciemniejsze piegi.
Jest bardzo wysoką dziewczyną, a zarazem bardzo chudą. Ponadto we wtorki i w czwartki chodzimy na dodatkowe zajęcia siatkarskie. Bardzo dobrze gramy. Nie chce sie chwalić, ale idzie nam najlepiej.
****** Klaudia jest moją najlepszą koleżanką, wiem ze mogę na nią liczyć. Takich ludzi na świecie powinno być więcej.
Mam nadzieję ze ci sie bardzo bodoba. Prosze o napisanie wiadomościa, jak wrażenia. I jaką ocenę dostalaś (jeśli weźmiesz moj opis) Życzę jak najwyższej oceny. Myslę ze to zajmie polowe A4... Jeśli nie to napewno ze 2 zdania dopiszesz... ;))) tam gdzie jest znak ***** to tam ma być akapit.
pa;P
15 3 15