Odpowiedzi

2009-11-01T09:51:46+01:00
Droga Ani Warszawa 2009
Na początku chciałam bym ci podziękować za list który mi przesłałaś .Cieszę się że u ciebie jest wszystko dobrze i że nareszcie ci się poukładało z rodziną .
Właśnie przed chwilą wróciłam z rodzicami z podróży.
Miałam bardzo męczący dzień. Byłam w Kazimierzu Dolnym. Jestem bardzo zmęczona ale wesoła i szczęśliwa. W kilku słowach opowiem Ci jak było . Wyjechaliśmy z domu o godzinie 6-00 . Jak nigdy zebrałam się bardzo szybko . Po drodze podziwialiśmy krajobrazy złotej polskiej jesieni . Wstąpiliśmy do Nałęczowa , by napić się zdrowej wody mineralnej. W końcu dotarliśmy na miejsce. Zwiedzanie zaczęliśmy od Starówki. Po drodze kupiliśmy pamiątki w przydrożnych straganach . Potem płyneliśmy statkiem po Wiśle i podziwialiśmy panoramę Kazimierza. Ze statku było widać Ruiny Starego Zamku. Po rejsie poszliśmy na obiad i zmęczeni wróciliśmy do domu. Droga upłynęła nam w miłej atmosferze.
To tyle co mam ci do na pisania . Cieszę się że przeczytałaś mój list. Jestem bardzo zadowolona z tej wycieczki (podróży)
Pozdrawiam
Nadia
7 4 7
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-01T09:52:33+01:00
Droga Aniu!
Właśnie wracam z mojej dalekiej podróży dookoła świata.
Bardzo mi się podobało, lecz czasami bardzo mi się nudziło, ponieważ nie było żadnych moich przyjaciół. Zwiedziłam bardzo wiele krajów.
Najbardziej podobały mi się Chiny, gdzie mogłam zobaczyc wiele interesujących miejsc. Jednym z takich miejsc był Wielki Mur Chiński. Miałam okazję przejśc po nim i mogę się pochwalic, że przeszłam cały. Chiny nie były oczywiście jedynym krajem, po Chinach bardzo podobała mi się również Hiszpania, a w szczególności Majorka, na której miałam okazję spędziec 2 noclegi. Tam było bardzo pięknie. To miejsce jest wyjątkowe, dlatego że rzadko się tak zdarza, aby góry i morze znajdowały się w jednym miejscu, a tam właśnie tak jest. Można się tam wyciszyc oraz zrelaksowac. W Hiszpanii na Majorce był wielki Aqua Park. To było świetne, w życiu się jeszcze tak dobrze nie bawiłam.
Mam nadzieję, że będę mogła kiedyś powtórzyc taką podróż, ponieważ to było świetne.
9 4 9