Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-30T14:22:29+02:00
Dostępność narkotyków miękkich
LSD
Są nieodłącznym atrybutem imprez techno, dyskotek, spotkań towarzyskich jak i eksperymentów z własna świadomością i podświadomością. Na szczęście popularność LSD maleje i z każdym rokiem zawęża się grono "eksperymentatorów". Obecnie znaczek kosztuje ok. 30 zł

Marihuana i haszysz
W zależności skąd pochodzi haszysz jego dostępność jest różnorodna i tak haszysz afgański dostęp jest dość rzadki, zwłaszcza odmiany dobrej jakości. Poza marokańskim Afghani jest najbardziej znanym haszyszem na rynku europejskim. Cena przewyższa hasz z Maroka, ale i jakość jest wyższa. Gdybym miał wybór: marokański lub afgański - zdecydowałbym się na mocniejszy i bardziej odurzający Afghani.
Haszysz indyjski unikalny dostęp, od czasu do czasu pojawia się w Europie w małych ilościach. Większość tej odmiany jest przywożona z Indii przez prywatnych podróżników. Co oczywiste - cena jest wysoka, podobnie jak Nepali. Charas sprzedaje się w formie “paluszków” lub kiełbasek.
Najbardziej dostępnym haszyszem jest haszysz marokański. Jest najczęściej spotykanym haszyszem na rynku europejskim, dopiero od niedawna można spotkać coraz więcej innych odmian. Sprzedawany jest pod różnymi nazwami: Standard, Melange, Premier, Zero, Zero-Zero, Sputnik, Pollen, Chocolate i kilka innych.
Haszysz libański.
Dostępność: dosyć rzadka, dobre odmiany bardzo rzadkie. Libański hasz jest trzeci w popularności w Europie za marokańskim i afgańskim. Niestety, w ostatnich latach libański hasz sprzedawany w Europie jest dość stary i suchy, świeże rzadko się spotyka. Cena zbliża się do Afghani. Żółta odmiana jest rzadziej spotykana niż czerwona.