Odpowiedzi

2010-03-29T22:40:10+02:00
Polacy odkryli nieznany gatunek zwierzęcia
Szeregi wędrujących po ścieżkach trylobitów, stawonogów z okresu górnego dewonu (ok. 350 mln lat), odkryli w Górach Świętokrzyskich polscy paleontolodzy. Nieznany gatunek zwierzęcia nazwano dla uczczenia Roku Chopinowskiego - Trimerocephalus chopinii.

Polka uczestniczyła w zamachu bombowym
Do takiej sensacyjnej informacji dotarli dziennikarze Superwizjera TVN podczas przygotowania reportażu o arabskich terrorystach, którzy w latach 80. korzystali z pomocy polskich władz. O udziale obywatelki Polski mówi tajny raport z zamachu na dyskotekę La Belle w Berlinie w 1986 r.

Sory mam tylko to
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-29T22:43:02+02:00
Kraj
1.Oblał się benzyną i podpalił 30-letni mieszkaniec Poronina oblał się benzyną przed swoim domem i podpalił. Ugasili go sąsiedzi. Desperat w ciężkim stanie został przewieziony do zakopiańskiego szpitala.
2.Śmierć chłopca: Rozwieszą plakaty i przeszukają staw Policja rozklei na Śląsku 5 tys. plakatów z wizerunkiem chłopczyka, którego ciało znaleziono 19 marca w stawie na obrzeżach Cieszyna. Śledczy przeszukają też drugi staw - sąsiadujący z tym, gdzie odkryto ciało.
3.Tajemniczy napad na właściciela kantoru Policja wyjaśnia okoliczności tajemniczego postrzelenia właściciela kantoru w Cieszynie - dowiedział się reporter radia RMF FM Piotr Glinkowski. Doszło do niego w niedzielę wieczorem, ale dotąd nie ujawniano informacji o napadzie.
4.W wojskowej bazie Bondsteel w Kosowie gościła dziś delegacja polskiego Sejmu. Politycy spotkali się z biorącymi udział w misji żołnierzami na wielkanocnym posiłku. W składzie delegacji znaleźli się m.in. dwaj kandydaci na prezydenta: marszałek Sejmu Bronisław Komorowski i wicemarszałek Jerzy Szmajdziński.
5.Polka uczestniczyła w zamachu bombowym
Do takiej sensacyjnej informacji dotarli dziennikarze Superwizjera TVN podczas przygotowania reportażu o arabskich terrorystach, którzy w latach 80. korzystali z pomocy polskich władz. O udziale obywatelki Polski mówi tajny raport z zamachu na dyskotekę La Belle w Berlinie w 1986 r.
ŚWIAT
1.Moskwa: Zamachy w metrze
w Moskwie 38 osób zginęło, a ponad 70 zostało rannych w dwóch zamachach bombowych przeprowadzonych przez terrorystki-samobójczynie na stacjach Łubianka oraz Park Kultury.
2.Benedykt XVI odprawił mszę za Jana Pawła II Benedykt XVI mówił Polakom podczas mszy świętej za Jana Pawła II, że jego życie i dzieło mogą być dla nich powodem do dumy
3.Aż 67 owiec zginęło w poniedziałek w południowo-zachodnich Niemczech, gdy dwa psy zagoniły je na tory wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy
4"Zacznie się wojna". Muzułmanki zostały wyrzucone z wagonu - nikt nie zareagował
Wzburzeniem i płaczem reagowali moskwianie na poniedziałkowe zamachy bombowe w metrze, w których zginęło co najmniej 37 ludzi. Wśród dźwięku syren, borykając się z obciążeniem sieci telefonii komórkowej i chaosem komunikacyjnym, Moskwa pogrążyła się w szoku.
5.Wyznawcy voodoo uczcili ofiary trzęsienia ziemi na Haiti