Odpowiedzi

2010-03-29T23:02:16+02:00
XYZ
Ul. Iksowa 21
00-000 Kozia Wólka
' (00) 000-00-00
Szanowni Państwo,


W związku z zainteresowaniem pracą w Państwa firmie, pozwalam sobie na złożenie moich dokumentów aplikacyjnych do celów rekrutacji.
Jestem dwudziestoletnim mężczyzną zdolnym i chętnym podjęcia pracy zawodowej, zarówno fizycznej jak i umysłowej. Moje wieloletnie i wszechstronne doświadczenie zawodowe uczyniło ze mnie wartościowego pracownika.
Pragnę również nadmienić, że jestem osoba zdyscyplinowana i zorganizowaną, łatwo przystosowuję się do nowych warunków. Moja umiejętność komunikacji z ludźmi
oraz pogodne usposobienie pozwalają na stworzenie miłej i przyjaznej atmosfery
w kontaktach z klientami i współpracownikami. Posiadam umiejętność planowania
i organizacji pracy, sprawowania kontroli nad realizacją powierzonych zadań. Potrafię bezkonfliktowo rozwiązywać problemy oraz szybko podejmować decyzje. Jestem osobą całkowicie dyspozycyjną i pracę mogę rozpocząć natychmiast.
Praca w Państwa firmie pozwoliłaby mi powrócić do życia pełnego satysfakcji jaka płynie z pracy zawodowej, przynosiła by dumę i poczucie wartości.
Jeżeli moje dokumenty aplikacyjne wzbudzą Państwa zainteresowanie,
z przyjemnością przyjmę zaproszenie na indywidualna rozmowę.Z poważaniem


XYZ
mam nadzieje ze pomogłam oczywiście piszesz swoje dane
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-29T23:04:48+02:00
Gdańsk, 21 stycznia 2008 r.
Agnieszka Kowalska
ul. Nowaka 1 m. 55
00-950 Kraków
tel. 555 555 555
e-mail: [email protected]
Sz. P. Jan Kowalski
CV-raport S.A.
ul. Ludzi Pracy 1
00-950 Warszawa
Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na Państwa ofertę pracy, zamieszczoną na stronie www.cv-raport.pl, chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko Sprzedawcy.

Dzięki łatwości nawiązywania kontaktów, szybkiemu dostosowaniu się do zmian oraz pracowitości, stawiane przede mną zadania nigdy nie stanowiły dla mnie problemu.

Lubię pracę zespołową, ale sprawdzam się również w pracy indywidualnej. Jestem otwarta na nowe doświadczenia oraz konsekwentna w działaniu, dzięki czemu nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku.

W tym roku ukończyłam studia licencjackie, a Państwa Firma jest doskonałym miejscem, gdzie mogłabym wykorzystać zdobytą wiedzę w pracy zawodowej oraz doskonalić swoje umiejętności.

Wiem, że praca ta wymaga wysokiej kultury osobistej, zdecydowania, umiejętności pracy w zespole oraz samodyscypliny. Gorąco liczę na to, że moje doświadczenie, a przede wszystkim chęć do pracy, przekonają Państwa do zaproszenia mnie na rozmowę kwalifikacyjną.

Z poważaniem,
3 4 3