Odpowiedzi

2010-03-30T14:33:03+02:00
Nazywam sie Aleksandro i jestem piratem Morza Srodziemnego. piratem zostalem poniewaz kachochalem sie w coze kapitani Golaliana. cora za mnie wyszla a ja zostalem piratem . dostalem piracki kapelusz z czaszka , zielona koszulke , podarte spadnie troszke zaduze zanka mowi ze po majtke ktoremu obcieto reke . skarpety inne niestety rozowe. teraz doklejam sobie brode ale za 13 lat bede miec swoja , dwa kolczyki na uchu i znana wszystkim przepaska na oko .

piracik troszke to rozwin i nacisnij ze jets to odpowiedz naj .
3 5 3
2010-03-30T14:38:03+02:00
Mój Pirat wygląda tak ma lewą nogę na kiju ma czarną brodę na na prawej nodze ma wytatułowanego smoka 9 palców u rąk

Nosi na sobie potargane spodnie i koszulę z piratem na głowie nosi piracki kapelusz i ma czarne krótkie spodnie i oczywiście opaska no oko

Nazywa się PIRAT FITIAS!!!

Oto historia jak został piratem

Pewnego dnia chodził po wyspie i zobaczył jedenaścioro piratów i chciał podsłuchać o czym rozmawiają i zobaczył że jeden pirat się odłączył od ekipy i gdzieś poszedł. Chwilę potem obrócił się i zobaczył pirata który się jego zapytał co tu taj chcesz i mu odpowiedział że zablądził. I w tej chwili drugi pirat zawołał ekipę i podesz li zobaczyć co się dzieje i jeden z piratów mówił że jeden pirat nie żyje i chciał żeby się do nich przyłączył i że będzie lepiej . A on się zgodził i tak właśnie został PIRATEM FITIASEM!!!
2 3 2