Odpowiedzi

2010-03-30T15:36:27+02:00
Hej myslę że o to Ci chodziło, nie jest to żaden spam i nie są to prace ściągane . pisałam je sama . przepisuję je z własnego zeszytu. myślę że się przydadzą informację

Marcin Borowicz jest główną postacią książki pt ' syzyfowe prace' . Mieszka w Gawronkach . Jego rodzice to Walenty i Helena . , którzy kiedyś byli bardzo zamożni jednak po postaniu bardzo zubożeli.
W chwili rozpoczęcia powieści zmierza wraz z rodzicami do szkoły.Ponieważ jest zima i panuje duży mróz to chłopiec jest bardzo grubo ubrany . Mimo że nie jest zbyt urodziwy to ma bardzo mądre spojrzenie na świat. Na swój wiek jest bardzo dobrze zbudowany. Ma piękne ciemne brwi i ciemne oczy .Z późniejszymi wydarzeniami wyrósł na przystojnego i eleganckiego chłopaka.
Jest bardzo zdolnym chłopcem. W przeciągu dwóch miesięcy nauczył się języka rosyjskiego. Był bardzo związany z mama. Rodzice bardzo go kochali i troszczyli się o niego może dlatego też że był jedynakiem . wczesne dziecinstw spedził w majątku rodziców w Gawronkach . Został wcześnie oddany do szkoły.

teraz Andrzej Radek.

Jest postacią drugoplanową. Podobnie jak kolega Marcin Borowicz pochodzi ze wsi. Urodził się w Pajęczynie Dolnym w biednej rodzinie chłopskiej.
Jako jedynak wcześnie zaczął pracować . Był bardzo mądy.
Mimo szczupłej budowy ciała miał bardzo szerokie ramiona . Jego oczy idealnie pasowały do śniadej cery.Był bardzo zdolnym uczniem , patriotąa przy tym człowiekiem wrazliwym skromnym i cichym . Dobrze znał wartość pieniędzy , chętnie pogłębiał wiedzę