Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-02T01:34:19+02:00
3 facetów, 1 Irlandczyk, 2 anglik, a 3 szkot spacerują wzdłuż plaży jednego dnia i natknęli się pod latarnią na Gienia .
"Daję wam trzy życzenia", mówi Genie.
Irlandzki facet mówi: "Jestem rybakiem, mój tata jest rybakiem, jego ojciec był rybakiem i mój syn też będzie rybakiem. Chcę, żeby wszystkie oceany były pełne ryb na całą wieczność."
Tak, w mgnieniu oka Gieniu oceany były pełne ryb.
Angielski facet był zachwycony, więc powiedział: "Chcę mur wokół Anglii,który będzie ją chronić, tak że nic nie będzie jej zagrażać przez całą wieczność.
Ponownie, w mgnieniu oka Gienu otoczył wielkim murem Anglię. Szkot pyta: "Jestem bardzo ciekawy. Proszę mi powiedzieć więcej o tym murze."
Gieniu wyjaśnia: "Cóż, to około 150 metrów wysokości, 50 metrów grubości, ochrania Anglię , tak aby nic nie mogło się z niej wydostać lub do niej dotrzeć z zewnątrz.
Szkot mówi: "Ach, napełnij go wodą."Anglik, Irlandczyk i Szkot stali patrząc na krowy w polu.
Anglik mówi: "Spójrz to krowy angielskie.
Irlandczyk nie zgodził się, mówiąc: "Nie, to irlandzkie krowy".
Szkot pomyślał chwilę, a potem rzucił argument. "Nie, to szkocka krowa - to dudy, ale pod spodem!
Trzy Szkoci i trzech Anglików podróżują pociągiem na mecz. Na stacji, każdy z trzech Anglików kupuje bilety i ogląda jak trzej Szkoci kupują tylko jeden bilet.Jak to trzy osoby będą podróżować na jednym bilecie? zapytał jeden z trzech Anglików. Czekajcie i zobaczycie odpowiedział jeden ze Szkotów . Wszyscy są w pociągu. Anglicy siadają na swoich miejscach, ale wszyscy trzy Szkoci dopchali się do WC i zamknęli za sobą drzwi. Wkrótce potem pociąg odjechał, konduktor przychodzi sprawdzać bilety . Puka do drzwi tolet i mówi: Proszę pokazać bilet. Drzwi otwierają się tylko trochę i jedna ręka wyłania się z biletem. Kontroler bierze i idzie dalej. Anglicy to zobaczyli i uzgodnili, że to całkiem sprytny pomysł. Więc po konferencji, Anglicy decydują się skopiować plan Szkotów na podróż w obie strony i zaoszczędzić trochę pieniędzy. Gdy dojeżdżają do stacji, kupują bilet na podróż w obie strony. Ich zdziwienie, Szkoci nie kupują biletów w ogóle. Jak się masz zamiar podróżować bez biletu?, pyta jeden zdumiony Anglik. Czekajcie i zobaczycie , mówi jeden ze Szkotów. Gdy w pociągu trzech Szkotów dopchało się do WC i trzej Anglicy dopchali się do innego w pobliżu. Odjaz pociągu. Wkrótce potem jeden ze Szkotów w ubikacji podchodzi do toalety, gdzie Anglicy się ukrywają. Puka do drzwi i mówi: Poproszę o bilet.