Odpowiedzi

2010-03-30T16:03:56+02:00
1 kg - 5szt
x- 7szt
x=7:5
x=1,4 kg

1kg=2,69 zł
1,4*2,69=3,77 zł
2010-03-30T16:05:03+02:00
7 jabłek = 1 2/5kg
1 2/5kg * 2,69zł = 3,766zł
2010-03-30T16:08:07+02:00
Ortografia się kłania;]
7-5=2
5 Jabłek to 100%
100:5=20
100%+20%=120%
2,69*0,20=0,538zl
2,69+0,538=3,228zł
ODP:Koszt Siedmiu Jabłek wynosi 3,23zł.