Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-31T23:30:44+02:00
Brytyjczycy kochają wysyłanie sms-ów.wysyłają więcej niż 2,5 biliony każdego miesiąca.I teraz większość ludzi zna język smsowy, z cyframi i zgubionymi literami.W rzeczywistości kiedy uczeń w szkockiej szkole napisze essej całkowicie jkao sms jego nauczyciel da mu 4+(za wysiłek,prace).

Chociaż pisanie sms-ów jest wygodną i tanią metodą w utrzymywaniu kontaktów z bliskimi, może przynieść Ci także problemy. W 2005 brytyjski nastolatek został pierwszą osobą na świecie ,która musiał iść na leczenie uzależnienia (pisanie sms-ów).Jednego roku pewien dziewięcionastolatek wydał około 4,500 tysięcy funtów na sms-y(wysyłał około 700 sms-ów na tydzień).Był także uzależniony od maili, i wysyłał 8,00 wiadomości na miesiąc z komputeta, który znajdował się w pracy. Jego leczenie udało się, jednak, teraz wydaje mniej niż 10 funtów na tydzień wysyłając sms-y.

Dla niektórych ludzi pisanie sms-ów może zmienić ich życie. Na przykład James Trusler z Sussex w Anglii podróżował wokół całego świata i brał udział w smsowych zawodach i telewizyjnych programch. Jest najszybszą osobą na całym świecie w piasniu sms-ów i ustanowił nowy rekord pojawiając się w australijskim show.On pisał:

Zajęło mu to 97 sekund.(To szybko.Spróbuj!)James wysyła dużo sms-ów około 2,500 na miesiąc. Szczęśliwie nie dostaje dużych rachunków ponieważ pracuje na dużej spółki telefonicznej.