Prosze. Angielski.!!

Przetłamczcie mi na angileski.! ;))

Uczę sie angielskiego ponieważ , lubię ten przedmiot i chcę go rozszerzać.
Uczęs ie go dlatego że chcę wyjechać za granice. Chcę poznawac i tłmaczyć sobie moje ulubione piosenki po angielsku na język Angielski.
Ucze się tego przedmiotu ponieważ , chcę znac ten język i rozmawiać po aniegielsku.Ale bezz błędow prosze ;)

3

Odpowiedzi

2010-03-30T16:54:10+02:00
I am learning English since, I like this object and I want to widen it. I am learning it because I want to leave for limits. I want to get to know and to explain my favourite songs to oneself in English to the English. I am learning this object since, I want to be good at this language and to speak English.
2010-03-30T16:55:40+02:00
I am teaching English becouse, I like this Subject and I want to widen it. Teaching ie of it because I want to leave for limits. I want to get to know and to explain for oneself my favourite songs in English to the English. Teaching oneself of this Subject since, I want to know this tongue and to talk after in English .

Pozdro... ;)
Liczę na naj ;D
2010-03-30T16:59:38+02:00
College english whereas , likes this article as well want him swell. College him because want set out on a journey too confines. Want reconnoitre as well translate yourselves my fovourite songs in English to english. College yourselves this article where as want quack this tongue as well talk when english.