Odpowiedzi

2010-04-02T01:09:22+02:00
"Piękna jest nasza kultura tradycja i obyczaje.
---Uważam, że Nasza kultura jest piękna i posiada godne przestrzegania tradycje. Postaram się to udowodnić poniższymi argumentami.

---Po pierwsze mamy wiele powodów do dumy, aby cieszyć się pięknem polskich tradycji. Między innymi dlatego, że często zdarza się tak, iż inne narody przyjeżdżają do naszego kraju, aby zasmakować polskich tradycji. Nie tylko są to polskie obyczaje, ale też tradycyjne jedzenie. Ile razy słyszeliśmy, że inni cieszą się smakiem naszych polskich wyrobów. Po drugie nasza kultura to gratka dla innych narodów. Posiadamy tańce, stroje i obyczaje każdego z województw w Polsce. W województwie pomorskim, kaszubi szczycą się przepysznymi ogórkami kiszonymi, oraz chlebem ze smalcem. Tradycyjną potrawą dla południowej Polski są oscypki. Kolejnym moim argumentem jest to, że Polska to bardzo religijny kraj, który posiada i przestrzega wiele katolickich świąt. Są to święta Bożego narodzenia i Wielkanocne, oraz wiele świąt patriotycznych. To jak bardzo kochamy swój naród, to tylko powód do dumy, którym możemy się chwalić. Mimo wielu wad tego kraju, nadal go kochamy i się nie wstydzimy. Dlatego miejmy sobie za dobre naszą kulturę i zawsze przestrzegajmy tradycji i obyczajów.

---Na podstawie przywołanych powyżej argumentów myślę, że uzasadniłam słuszność swojego stanowiska w sprawie piękna kultury i obyczajów.