Odpowiedzi

2010-03-30T17:38:17+02:00
Podam Ci tylko list do wiosny!

Droga wosno!!!
Wiosna, wiosna przyszłaś w końcu do nas tak czekaliśmy na ciebie i wkońcu się zjawiłaś niewiem jak mam Ci dziękowac.

Tak czekaliśmy na ciebie z wielką pewnością że do nas najdziesz 21 marca w pierwszy dzień wiosny. Niemogliśmy się już ciebie doczekac nawt niewiesz jak sie cieszymy że do nas przyszłaś a ta wstrętna zima od nas odeszła. Nienawidzimy zimy.

Wiosno dziękujemy że do nas przyszłaś. Żegnaj ZIMO!!!

2 5 2
2010-03-30T17:41:39+02:00
Droga Zimo!

Piszę ten list, gdyż jest mi przykro, że odchodzisz. Przyzwyczaiłam sie do Ciebie, byłas z nami tak długo. Osobiście lubie zime, jest taka piękna. Jedynym minusem jest to, że jest mroźna. Przysparza dużo chorób i niestety wypadków z powodu śliskich dróg. Jednak chce podkreślić, że przyzwyczaiłam sie juz do tak dlugiej zimy. Mój list pewnie Cię przygnęby, gdyż bardzo trudno mi się z Tobą rozstać. Nie tylko mi: Niektórzy moi znajomy również będą za Tobą tesknili. Gościłas z nami bardzo długo, dawałaś dużo radości, wolnego czasu spedzanego na sankach ze znajomymi. Niestety, odchodzisz i tym listem chce Cie pożegnać. Trzymaj się Cieplo, a raczej zimno. Niebawem znów się spotkamy!

Droga wiosno!

Na wstępie mojego listu chcialabym Cie serdecznie przywitać. Cieszę się, że nareszcie jesteś. Wyparłaś mroźną zimę swym zielonym wiosennym płaszczem i gościsz w pięknym ogrodzie, jakim jest nasza strefa klimatyczna. Wiele osób za Tobą tęskniło, szczególnie ja. Bardzo lubię wiosnę: Wnosi do życiA tyle radości, szczęścia. Gdy rozkwitają drzewa, kwiaty, ożywia się cała przyroda. Wszystko wygląda tak pięknie! Ptaki powracają do Polski, zwierzęta wybudzają sie z zimowego snu, pszczoly ciezko pracuja na nektar. Przede wszystkim jest piękna ciepła pogoda, przy której każdemu poprawi się humor. Mam nadzieję, że będziesz nam dawała same pogodne dni. Trzymaj się gorąco;d

Licze na naj;d
4 4 4