Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-02T17:26:34+02:00
Uważam, że warto czytać książki.
---Uważam, że warto czytać książki. Postaram się to udowodnić poniższymi argumentami.

---Po pierwsze Lektura rozwija naszą wyobraźnię. Pomoże nam to pisać różne prace i dzięki temu, będziemy mieć lepsze oceny. Jednak nie tylko w życiu codziennym. Może nawet odkryjemy nowe zastosowanie codziennych przedmiotów. Po drugie, łatwiej zapamiętać trudne wyrazy. Nie raz spotykamy się w książkach z niezrozumiałym sformułowaniem, jednak zastajemy też obszerne wytłumaczenie. Czasem ten wyraz się powtarza, więc łatwiej nam utrwalić go w pamięci. Kolejnym moim argumentem jest to, że pogłębiamy wiedzę
o otaczającym nas świecie. W lekturach spotykamy zdarzenia, które wydarzył się naprawdę. W związku z tym, książka taka uczy nas historii, co także pozwoli nam zdobywać lepsze oceny w szkole.Przejdę do omówienie kolejnego argumentu. Wzbogacamy zasób słownictwa, co pozwala nam łatwiej się wyrażać i pisać lepsze wypracowania. Zatem znów spotykamy się, z lepszymi ocenami w szkole. Następnym moim argumentem jest to, że książki uczą nas jak żyć. Czytamy o wielu sytuacjach, które mogą nam się przydarzyć w życiu, zatem wiedzieć będziemy, jak w owej sytuacji postąpić.
Ostatnim z moich argumentów jest miłe spędzanie czasu przed książkami. Bądźmy kreatywni i spędzajmy więcej czasu przed książkami i odzwyczajmy się od stereotypów.
---Na podstawie przywołanych powyżej argumentów myślę, że warto czytać książki.

Pozdrawiam