Odpowiedzi

2009-11-01T15:19:08+01:00
Pewnego dnia na ulicy spotkałam dwóch meszczyzn .
Wracałam ze sklepu ,reklamówka mi upadła i wysypały sie produkty które zakupiłam .Wiedziałam ze nie ma zadnej mozliwosci na to aby to pozbieerac bo miałam skręconą noge .Natomiast oni zamiast pomóc mi ,wysmiali mnie .Zrobiło mi sie głupio :( .Zmierzał szybkim krokiem chłopiec ,niestety myslałam ze rrówniez wysmieje a okazało sieeze pozbierał zakupy i odprowadził mnie pod sam dom .Zchował sie bardzo zyczliwie .
2009-11-01T15:22:26+01:00
Dwa dni temu byłam z koleżankami na zakupach. W pewnym momencie rozdzieliłyśmy się. Poszłam kupić sobie coś do jedzenia,a potem nie mogłam znaleźć dziewczyn. Nie wiedziałam co robić i wtedy zjawiła się nasza sąsiadka. Spytała się, czemu jestem smutna i pomogła mi znależć przyjaciółki. Podziękowałam jej, a ona uśmiechnęła się do mnie i odeszła.
2 5 2
2009-11-01T15:27:20+01:00
Pewnego dnia byłam na spacerze z moim kotem.poszliśmy do parku.Nagle zza rogu wyskoczył czarny duży pies.mój kot wskoczył na drzewo i nie mogłam go z tamtąd scioągnąć.stałam tam chyba z 1h i nie wiedziałam co zrobić aż nagle podszedł pewien chłopiec i zaproponował swoją pomoc.bardzo sie z tego ucieszyłam bo nie wiedziałam juz co zrobić.chłopiec wszedł na drzewo i ściągną mojego kota.było mi bardzo miło ze zaoferował mi swoją pomoc.Po fakcie zaprosiłam go do Macdonalda i zostaliśmy przyjaciółmi.Moim zdaniem warto być życzliwym.

coś takiego chyba możne być
pozdro i nie obrażę się jeśli dodasz do ulubionych:D