Drogi Kierowniku!
W sierpniu będę na wakacjach w Szkocji.Znajomy polecił mi pański hotel.Chciałabym z rodziną przebywać w tym właśnie hotelu. Na lotnisku będę około 10 czasu polskiego. Przylot dnia 02.sierpnia.br. W hotelu będę około 12 czasu polskiego.
Chciałabym zarezerwować pobyt dla dwóch osób dorosłych i czworga dzieci.Chciałabym sobie życzyć 3 luksusowe pokoje z telewizorem, barkiem i balkonem na widok całego Aberdoen.
Chciałabym mieć dziennie 5 posiłków:śniadanie,drugie śniadanie,obiad,podwieczorek,kolacja.Chcę pana prosić aby w odpowiedzi tego listu napisał pan ile pieniędzy muszę zapłacić z góry i aby pan dołączył potwierdzenie rezerwacji.

Z poważanieProsze o przetłumaczenie albo poprawienie błędów gramatycznych w tym liście ...

Dear Sir Or Madame

I am writing to ask you for your confirmation. In August I will be on vacation in Scotland. A friend told me about your hotel. I would like to stay with his family in this very hotel.

At the airport I will be around 10 am Polish time. Arrival of 02 August this year. There will about 12 pm Polish time.
I would like to book a stay for two adults and four children. I would wish for to reserve 3 luxury rooms with TV, mini bar and balcony at the sight of the whole Aberdoen.
I would like to have 5 meals a day: breakfast, lunch, dinner, dessert, dinner.

Moreover I want to ask you in response to this letter you wrote how much money I pay in advance and that you left your booking confirmation. I look forward to hearing from you.

Yours faithfully

1

Odpowiedzi

2010-03-30T20:19:58+02:00
Szanowny Panie albo pani

Piszę, by poprosić o potwierdzenie. W sierpniu będę na wakacjach w Szkocji. Znajomy powiedział mi o swoim hotelu. Chciałbym zatrzymać się wraz z rodziną w tym samym hotelu.

Na lotnisku będę około 10 rano czasu polskiego. Przyjazdu z dnia 02 sierpnia tego roku. Będzie około 12 pm czasu polskiego.
Chciałbym zarezerwować pobyt dla dwóch osób dorosłych i czworo dzieci. Chciałbym, aby do rezerwy do 3 luksusowe pokoje z TV, mini bar i balkon na widok całego Aberdoen.
Chciałbym mieć 5 posiłków dziennie: śniadanie, lunch, obiad, deser, kolacja.

Ponadto chciałbym zapytać, o odpowiedź na ten list, który napisałem, ile pieniędzy mogę zapłacić z góry na stronie potwierdzenia rezerwacji. Czekam na kontakt z Państwem.

Z poważaniem


Moim zdaniem coś w tym stylu :)