Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-31T19:20:03+02:00
Przemoc w szkole to coraz częściej spotykane zjawisko. Dzieciaki biją z zupełnie głupich powodów. Są bezmyślne i nie wiedzą, że spraw nie rozwiązuje się przemocą, tylko rzeczową rozmowa. Nauczyciele natomiast boją się reagować na takie zachowania. Siedzą jak tchórze w kącie i udają, że nie widzą, jakby nic się nie działo. Zachowanie takie jest karygodne i powinno się zwalniać takich niedouczonych ludzi. Uczysz nie tylko wiedzy, ale także zachowania i nie ważne jakie przedmiotu uczysz. W matematyce jest zasada nie poddawać się w obliczeniach itd. Dzieciarnia nie tylko bije się jak psy, ale używa niecenzuralnych słów. Coraz częściej słyszy się na ulicach jak małe dzieciaki w wieku ośmiu lat przeklinają ja szewc.Żal mi takich ludzi i rodziców, którzy nie są godni spełniania obowiązków rodzicielskich jakim jest między innymi wychowanie.
Nie pilnują swoich dzieci, które oglądają programy o przemocy, a potem stosują ją w szkołach. Przez to inne dzieci cierpią, gdy inne nie mające wyobraźni jadą im po psychice.
Idzie za tym to, że dzieci są niespokojne i zawsze się czegoś boją. W związku z tym radziłbym, aby zastosować ostre zmiany i dopilnować to co dzieje się w szkole.

Pozdrawiam i proszę o najlepszą.
20 4 20