Zad.1 Napisz za co mógłbyś podziękować w imieniu klasy swojemu wychowawcy. Zaproponuj dedykację którą by można umieścić na obrocie pamiątkowej fotografii...

Zad.2 Zredaguj w formie notatki kilka dobrych rad dla osób poszukujących pracy lub prawdziwej przyjaźni. Sięgnij do pracy lub spróbuj przeanalizować zawarte w czasopismach notatki biorąc w ich zakończeniach.

1

Odpowiedzi

2010-03-30T19:13:59+02:00
Zad.1
Naszej kochanej wychowawczyni, p. Annie Kowalskiej, całą klasą dziękujemy za wkład włożony w nasze wychowanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każde dobre słowo z Pani strony. Przykro nam z tego powodu, iż musimy opuścić mury tej szkoły i zarazem pożegnać się z Panią. Była dla nas Pani pomocna, życzliwa, okazała nam Pani tyle serca.. Na zawsze pozostanie Pani w naszej pamięci. Uczniowie.

zad.2
Osobom poszukującym pracy zalecam dokładne przedstawienie jaki fach je interesuje. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie zapominać o uśmiechu na twarzy, miłym tonie głosu, życzliwości i serdeczności. Metoda ta jest skuteczna, aczkolwiek nie zawsze możemy polegać tylko i wyłącznie na byciu miłym. Chcąc nawiązać nową znajomość, należy być pomocnym, okazać nowo poznanej osobie dużo serca, sprawić, by pomyślała o nas jak najlepiej. Z pewnością poskutkuje.

mam nadzieję, że jest dobrze :pp
2 5 2