Napisz jakim sportem się interesujesz, opisz przeżycia, doznania ( np. podczas meczu)JA SIĘ INTERESUJĘ SIATKÓWKĄ I BARDZO BĘDĘ WDZIĘCZNA TEMU, KTÓRY ODPOWIE JAKO PIERWSZY....DAJE NAJJ!!!!!!!
PROSZĘ POMOŻCIE, BO MAM JUTRO Z MATMY SPRAWDZIAN, A W OGÓLE TEGO NIE KAPUJE ;(((((

2

Odpowiedzi

2010-03-30T19:18:41+02:00
Interesuję sie siatkowka. Bardzo lubię ten sport, ponieważ miło jest grać zespolowo i razem cieszyc sie z wygranej. Najbardziej lubię stać na pozycji serwującej. Dobrze mi to wychodzi. Lubię tą chwile napiecia, kiedy kazdy patrzy na pilke, czy przeleci przez siatkę, czy nie. Bardzo dobrze wychodzą mi również podania. Każdy lubi ze mną byc w druzynie, bo wie, że podaje pilke, a nie gram samolubnie. Kocham ten sport i niezamienilabym go na zaden inny.

:))
3 3 3
2010-03-30T19:24:19+02:00
Sportem, który najbardziej mnie interesuje jest siatkówka. Bardzo lubię tę grę z wielu powodów. Przedewszytskim dlatego, że jest to gra zespołowa i dzięki temu mile spędzam czas z przyjaciółmi. Muszę przyzanć, że gram całkiem dobrze dlatego często jeżdże na zawody. Przed każdym meczem bardzo się denerwuję, ale keidy słyszę gwizdek i gra się rozpoczyna czuję się wniebowzięta. Gra sprawia mi tyle radości, że aż trudno mi to opisać. Kiedy kończy się mecz,a a wynik jest niepewny czuję jak ze zdenerwowania pulsuje mi krew. Najgorszym momentem jest kiedy dzwoni dzwonek na koniec lekcji lub gwizdek końcowy(kiedy jestem na zawodach), wtedy czuję ogromny zawód, że wspaniały mecz dobiegł końca .
:) Uwaga na błędy ortograficzne, bo mogą się pojawić ;)
2 5 2