Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-30T22:43:52+02:00
Ja mam tak :

Miejsce do którego każdy chciałby dotrzeć to kraina Aslana. Jest to bardzo odległy kraj do którego trudno dotrzeć samemu. Trzeba poświęcić wiele czasu, ale myślę, że warto.
Kraina ta położona jest w Europie na wyżynie przez którą przepływa rzeka. Do tego miejsca można dotrzeć statkiem lub samolotem. Wszędzie są łąki, pola a nawet lasy. Mimo wszystko jest dużo stromych pagórków ze strzyżoną trawą a niektóre miejsca zarośnięte są czerwonymi makami. Dalej znajduje się wodospad, który tworzył prąd w rzece. W oddali widać chatkę, w której mieszka starsza pani, nazywana królową tej przepięknej krainy. Każdego podróżnika przyjmuje miło , serdecznie oraz ciepło. Spodziewać się od niej można ludzkiej zwykłej życzliwości. Przebywając tam korzysta się ze świeżego powietrza a także leczniczego klimatu. Dookoła biegają oswojone zwierzęta. Dlatego w tej okolicy można czuć się bezpiecznie i pewnie. Zagubiony człowiek odzyskuje spokój ducha w tym cudownym miejscu.
Uważam, że każdy człowiek będąc w tej krainie odnajdzie piękno jakie tworzy otaczająca przyroda. Ciepły wiatr, jasne promienie słoneczne sprawią, że będziemy czuć się przyjemnie.


Dasz naj.?
9 3 9