Napisz list do kolegi o tym jak zachęcasz go do odwiedzenia twojej szkoły ;D
z góry dziękuje ;**

2
moja siora tez to miała w 3 kl./ do stała z tego 5 a napisz: dorgi adamie.!(na środku) Chcieliśmy cię zaprosic do nasze jszkoły.Jest ona bardzo zabwna . Mamy tu różne konkursy,DYSKOTEKI,WYCIECZKI I WIELLE innych atrakcji.!Nasi nauczyciel są bardzo mili.Pomagaja nam pokonywac różne trudności 3 klasisty.Myślę że zachęciliśmy cię do odwiedzenia naszej cudownej i niepowtarzalnej szkoły.! Jakos tak i jeszcze troch rozwin i będzie exstra ps:to niepowtarzalnej to z żartó a i moge prośic o naj.!

Odpowiedzi

2010-03-30T20:54:07+02:00
Cześć Krzyśku.
Piszę do Ciebie ponieważ chciałbym Cię zaprosić do siebie do szkoły
Moja szkoła jest bardzo fajna ponieważ, możesz tu nauczyć się wszystkiego
mamy bardzo dobrze wyposarzoną szkołe w każdy sprzęt do wf oraz chemi i wielu innych przedmiotów, mamy eksta boisko do gry w piłkę nożną,ręczną,koszykówi normalnie super. :)
Mam nadzieje że udało mi się Ciebie przekonać proszę Cie wpadnij do Mnie w odwiedziny nie pożałujesz mówię Ci. :)
Pozdro.
Sebastian:D
2 2 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-30T20:58:33+02:00
Bydgoszcz 3 marca 2010
Droga Beato!
Hej Beato. Na wstępie mego listu chce cię pozdrowić i spytać co u ciebie. pisze ten list do ciebie ponieważ chciałabym żebyś odwiedziła moją szkołę.
W tej uczelni jest wiele ciekawych rzeczy jak np. Radio oraz mamy bogato wyposażoną bibliotekę i czytelnię szkolną. Podczas przerw z radia puszczana jest muzyka, przez co spędzanie przerw w tej szkole jest milsze i odprężające. Lekcje są ciekawe i pouczające , nauczyciele często zadają nam prace na ocenę dodatkową co podwyższa nam średnią. W świetlicy jest miła atmosfera i ciekawe zajęcia. Często gramy w różne gry planszowe oraz warcaby i szachy. Prze te zajęcia doskonalmy się. Samorząd uczniowski często organizuje dużo konkursów z ciekawymi nagrodami. Ostatnio był konkurs na gazetkę szkolną i wygrana klasa poszła do kina a koszt biletów sfinansowała pani dyrektor. Myślę że to szkołą idealna dla ciebie. Mnóstwo rozrywki na przerwach i po lekcjach zaś na lekcjach skupienie i pomoc w zrozumieniu różnych materiałów z zakresu nauki szkolnej.
Jeśli przekonałam cię do odwiedzenia mojej szkoły to odpisz mi jak najszybciej. Będę miała zaszczyt oprowadzić cię po niej i ukazać jej zalety. Prawie zapomniałam pozdrów rodzinkę i znajomych z dawnej szkoły.
Z pozdrowieniami
Kasia ;)

PLIS O OCENE I NAJ:***
2 5 2