Odpowiedzi

2010-03-30T20:53:54+02:00
Mój najlepszy kolega ma na imię Andrzej. Jest blondynem o błękitnych oczach i dobrze zbudowanej sylwetce. Jego hobby to pływanie. Interesuje się medycyną. Lubi jazde konną, także kolarstwo. Ma dobry charakter. Często lituję się nad osobami którzy nie potrzebują troski
3 5 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-30T21:01:07+02:00
Jeśli miałabym napisac ideał jak miałby wyglądac mój nalepszy kolega wyglądałby on własnie tak : wygląd chodz mało powinnien sie liczyc w współczesnym świecie jest bardzo cenny i przeważnie na pierwszy żut oka swracamy odrazu uwage na wygląd .
Wiec powinien byc zadbany , dbac o higenę osobistą , byc szczupły ale nie za bardzo nie powinnien byc gruby pownieważ gdyby chciałabym z nim wyjśc np. na rower czy rolki nie wiem czy dałby rade. No to chyba tyle co dotyczy wyglądu . Wiedz zajmnijmy sie teraz charakterem no to po piersze musiałby by ze mną szczery nie okłamywac mnie miec do mnie zaufanie nie ograniczac mnie w kątaktach z ludzmi nie byc bardzo zazdrosnym ale również przejomwac się mną tym co czuje co myśle , powinien pomagac mi i tego samego musze oczekiwac od siebie bo przyjazn nie polega tylko na jednostronnym dawaniu sobie dobra , miec dla mnie czas , powinnien cieszyc sie z moich sukcesów tak jak ja z jego ,powinnien miec podobne zaineterowanie zebysmy mieli o czym rozmawiac , miec duzo poczucia chumory i poweru żebym sie z nią nie nudziła oraz byc wygadana i odwazna zeby zawsze mielismy razem 1000 pomysłów na minute .
To jest własnie ideał mojej koleżnki byc może moej wymagania są wyskokie i nie ma w zyciu osób idealnych ale jesli trafi sie raz w zyciu na taką osobe nie powinniśmy pozwolic jej odejśc .
1 3 1