Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-01T17:55:15+01:00
W miastach młodzież nie ma co robić- zwłaszcza biedniejsza, która nie ma dostępu do internetu, telewizji czy telefonów komórkowych, a rodzice nie intersują się nimi
2009-11-01T18:12:15+01:00
Według mnie, nudy u współczesnej młodzieży, biorą się z ogromnego postępu elektroniki. W minionych latach narodziło się wiele sprzętów elektronicznych, np. komputery, telewizory itp.
Najpierw były one dostępne tylko w wielkich korporacjach, następnie mieli je w posiadaniu tylko co bogatsi, a teraz, mogą cieszyć oczy w prawie każdym domu. Większość młodzieży w dzisiejszych czasach właśnie w nich, widzi swą szarą, nudną codzienność. Niech każdy przed sobą, szczerze, odpowie ile czasu dziennie spędza przed komputerem lub telewizorem. Zdecydowanie większość dnia, z czego można by było ograniczyć to przynajmniej do połowy poświęcanego czasu, na zróżnicowanie swych codziennych czynności. Można by było np wybrać się do kina lub na spacer. Więc apeluję o ograniczenie korzystania z mediów i urozmaicenia sobie życia kinem, teatrem lub basenem :) .