Opracuj program - projekt wycieczki "Śladami Fryderyka Chopina"
(czyli miejsca w których on był, tylko nie polskie proszę tylko gdzie za granicą, znajdziecie te informacje w internecie)

Wstęp to np krótki opis kim był Chopin, zachęcenie do wyjazdu na wycieczkę (argumenty)

Potem rozpisać SZCZEGÓŁOWO podkreślam SZCZEGÓŁOWO plan wycieczki
Przykłady to np.
jaka trasa, ile kilometrów w jednego punktu do drugiego (tylko zgodne z prawdą :)), gdzie nocleg, co po drodze, co zwiedzimy, ile trwa wycieczka (ile dni)
Oczywiście to są tylko przykłady, które możecie wykorzystać ale też mnóstwo innych.

Proszę o staranne, bardzo staranne prace, bo to jest na ocenę i na konkurs a bardzo mi zależy żeby być chociaż trzecią lub drugą, gdyż nagroda jest bardzo zadowalająca. Nie chce by ktoś mi pisał jakieś głupoty na dwie linijki, takie coś to możecie sobie wsadzić w ****. Nie chce by jacyś amatorowie pisali gdyż nie umieją. Musi być to długie i wyczerpujące, żeby nie ptrzeba było nic już wstawiać.

Potem możecie swoją pracę dodać do wypracowań i dostaniecie dodatkowe punkty aż do 100. :) A za tą prace daję 200, myśle że to dużo :).

Chyba wszystko jak byście mieli jakieś pytania to piszcie do mnie. :)

Pozdrawiam. I jeszcze raz proszę tylko osoby ktory mają taki talent do pisania. :):):):):).

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-01T20:04:45+01:00
Wycieczka tematyczna po Warszawie i pobliskich okolicach. Wyspecjalizowany przewodnik poprowadzi Państwa śladami największego polskiego kompozytora, wirtuoza fortepianu, Fryderyka Chopina (1810-1849).

Wycieczka rozpoczyna się od wizyty w Muzeum Chopina w malowniczo położonym Pałacu Ostrogskich. Następnie przez Trakt Królewski udadzą się Państwo do kościoła św. Krzyża, gdzie znajduje się urna z sercem Chopina, po czym zostaną Państwo zawiezieni do Łazienek Królwskich, gdzie znajduje się słynny pomnik kompozytora.

Po odwiedzeniu najciekawszych miejsc w Warszawie (gdzie Chopin mieszkał w latach 1810-1830), zabierzemy Państwa do miejsca urodzenia kompozytora – małego dworku w Żelazowej Woli – położonego 50 kilometrów od Warszawy. Chopin spędził tam tylko pierwsze siedem miesięcy swojego życia, jednak miejsce jest warte zobaczenia. Dawny szlachecki dworek, otoczony pięknym parkiem, mieści niewielkie muzeum. Trasa wycieczki wiedzie następnie do Brochowa – w szesnastowiecznym kościele parafialnym odbył się ślub rodziców Chopina (1806) i chrzest Fryderyka. Po drodze będą Państwo mieli okazję podziwiać malownicze krajobrazy Mazowsza.
1 5 1