To tak napisz ten list tak ze ja dziekuje za prezent na za jakos bluzke ze jest sliczna i pasuje mi do spudniczki ze bardzo fajnie było na urodzinach ze jestem bardzo zadowolona z urodzin ze dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam dobrze i ze do swojego chłopaka zawarte ma być
i napisane po angelsku
ma osoba pisać o swoich spendzoych urodzinach i opowiadac co dostał na do tej osoby co dał mi prezent i piszemy do niej np że dziekujemy za prezent i za to że był i ze prezent super taki list.
ma być po angelsku i przetłumaczone po polsku to znaczy po angelsku..

1

Odpowiedzi

2010-03-31T18:42:08+02:00

hey, Patricia. Thanks for coming to my birthday. I really like your gift to me. This is a really nice blouse, and I want you to know that I really like it. It fits my skirts. I am very happy with the birthday and I think this would not be successful without you. This was my best birthday ever and I would repeat it on next time, so thank you for coming. I greet you cordially, (twoje imię)

hej, Patrycja. Dzięki, że przyszłaś na moje urodziny. Bardzo podoba mi się twój prezent dla mnie. To jest na prawdę ładna bluzeczka i chcę, żebyś wiedziała, że na prawdę mi się podoba. Ona pasuje mi do spódniczki. Jestem bardzo zadowolona z urodzin i myślę, że bez ciebie nie byłyby takie udane. Były to moje najlepsze jak dotąd urodziny i chciałabym powtórzyć to na moich następnych urodzinach, także dziękuję ci za przybycie. Pozdrawiam cię serdecznie, (twoje imię)