Kol z angli przyjeżdza do ciebie na świeta i chciałby przywieśc prezenty pod choinkę napisz list w kótrym
#wyrazisz radość z jego przyjazdu i zaproponujesz że odbierzesz z dworca
#opowiesz co lubią twoi rodzice i zasugerujesz jakie prezenty byłyby odpowiednie
#poinformujesz że zaczełas juz planować okres po świetach i opiszesz krótko te plany
#przypomnisz jakie ubrania powinna spakować i wyrazisz nadzieje na szybkie spotkanie

(120-150 słów)

2

Odpowiedzi

2010-03-31T18:39:20+02:00
,,droga/gi......,,
dziękuje że napisałeś,niezmiernie się ciesze że przyjeżdżasz na święta.będzie świetnie gdy przylecisz będę czekała na ciebie na dworcu.moja mama uwielbia perfumy a mój tata uwielbia dostawać koszule więć myślę że już wiesz w czym gustują,dzięki temu łatwiej będzie ci znaledź coś fajnego na prezęt.po świętach wybierzemy się na basen co ty na to??? lepiej ubierz się ciepło bo u nas mocno wieje i jest zimno
2010-03-31T18:50:38+02:00
Przykłąd mojego listu który teraz na szybko wymyśliłam i który mogłabyś/mógłbyś napisać : ;)
Witaj Roxanne!
Nie mogę się doczekać kiedy przyjedziesz. Zostały do twojego przyjazdu już tylko 1 dzień. Wiem że przyjeżdżasz pociągiem i gdybyś chciał ja z moim tatą moglibyśmy Cię z dworca odebrać. ;)
Słyszałam/łem , że chcesz kupić prezent dla moich rodziców , ale nie wiesz jaki.. ? Wiem , że moja mama chciałaby dostać pod choinkę książkę kulinarną , naszyjnik lub małą torebkę , a tata krawat. Możesz im coś z tych rzeczy wybrać. Z resztą na pewno ucieszą się oni z każdego prezentu.
Od paru dni zacząłem/łam już planować okres po świętach. Mam w planach pójście do kina na ( tu wpisz ulubiony film na który chciałbyś/chciałabyś pójść do kina ;) ) . ;) U nas jest zima , ciągle sypie śnieg i jest duży mróz więc radze abyś wzięła jakies ciepłe ubrania : czaokę , szalik , rękawiczki , grubą kurtkę lub płaszcz. Pozdrawiam.
MAM nadzieję że pomogłam ;) pozdrawiam ^^