Hey.
Pomozcie mi. !
Mam napisać opowiadanie twórcze pt. '' A gdyby przyszła wiosna''. Mam wstęp, ale nie wiem co napisać w rozwinięciu. Pomozcie mi, bo mam 2 gołe pały z polaka, i jedną 4-. Daje naj.
TEMAT : ''A GDYBY PRZYSZLA WIOSNA''- OPOWIADANIE TWÓRCZE.
Co mam napisać w rozwinięciu ? Wstęp mam tak :
Mam dosyć już długich zimowych dni i nocy. Niedługo wiosna,a za oknem jest wciąż ponuro i szaro. Bardzo chciałbym poczuć wiosnę, te słoneczne dni i śpiewanie za oknem ptaków.

CO DALEJ? W ROZWINIECIU?

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-31T20:35:07+02:00
Rozwinięcie:
Wiosna - myślę, że dla każdego z nas jest to czas szaleńczej zabawy. Słońce, które chodzi za nami jak wierny towarzysz i czasami aż dokucza! Ta zieleń budząca się do życia! Ten entuzjazm na twarzach ludzi... na kto z nas nie chciałby tego widzieć? No kto? Na samą myśl tego, co by się stało gdyby przyszła wiosna, chce mi się żyć. Chęci do działania są większe. Myśli weselsze o ponad tysiąc razy. Biegać w koszulkach po podwórku, jeździć na rolkach, na rowerze! Toż to same przyjemności! Pogoda zachęca do ruchu i uśmiechu. Czy jest coś lepszego od optymistycznego wyrazu twarzy bliskiego nam człowieka? Zresztą wcale nie musi być dla nas bliski. Nawet nieznajomy... gdy się do nas uśmiechnie w sercu robi się cieplej.
Zakończenie:
Dlatego myślę, że wiosna byłaby dla nas wszystkich świetną niespodzianką! Apeluję, abyśmy z radością oczekiwali tego pięknego, wiosennego czasu i spełniali wszystkie słoneczne zachcianki.

Mam nadzieję, że pomogłam :D