Odpowiedzi

2010-04-02T15:33:11+02:00
Szanowni państwo!

Dzisiejszy dzień otwiera nam drzwi do nowych pięknych rzeczy dla naszych oczu.
Dzień dzisiejszy jest dniem ważnym dla ludzi którzy kochaja naszą ziemie, ziemie miechowskom.
Ten dzień to dzień otwarcia drzwi pierwszego muzeum ziemi miechowskiej. inicjatywa ta wyszła od władz miejskich, została szybko poparta przez stowarzyszenia oraz nas czyli mieszkańców tej wyjątkowej ziemi. pomysł ten zrodził się bowiem poprzez chęć pokazanie mieszkańcom i turystom żeczywistego piękna ziemi miechowskiej. ziemia ta posiada piękne zabytki, tereny i to właśnie chcemy od dziś pokazywać ludziom z innych mist. to właśnie od dziś organizowane będą wycieczki klasowe do tego muzeum aby dzieci i młodzież zobaczyła i przekonała się że sa inne ciekawe żeczy do czynienia a nie jakies malowidła na murach, wybijanie okien i robienie innych szkodliwych dla środowiska żeczy. jednak inni przciwni mogli by powiedzieć "włożyli w to tyle pieniędzy i wysiłku a jakis mały park bądz świetlica dla młodzieżky i dzieci by był tańsza"
Oczywiście koszty były ogromne, a wysiłek jaki włożyli w tą budowe pracownicy budowlani jeszcze wiekszy, potem dobór odpowiednich ludzi do pracy w muzeum, i dziś dziękujemy z całego serca wam za wasz wysiłek i pomoc a tak że za to że dziś mamy nasze muzeum, mamy odpowiednich ludzi, mamy to co nam potrzebne było.
moi drodzy z dumą mogę powiedzieć że oto dzis stoimy przed drzwiami pięknego i jakże pozytecznego muzeum naszej ziemi. Jako prezydent miasta od początku wspierałem powstanie tej placówki i głęboko wierzyłem w to że się nam uda, że uda nam się stworzyc to o czym od kilku ostatnich miesięcy było tak głośno.
Jeszcze raz chce bardzo podziękować wszystkim zaangażowanym w powstanie placówki, która pomoże rozwinąć nam nasze życie kulturowe. mam również nadzieje że muzeum to bardzo spodoba sie mieszkańcom i będzie to najczęściej odwiedzana placówka przez młodzież. dziekuje


mam nadzieje że wyszła strona a4.:P