Odpowiedzi

2010-04-01T14:48:42+02:00
Wczoraj wieczorem oglądając telewizję, na którymś programie leciał film pl. "Tylko mnie kochaj". Pomyślałam, że to jakaś kolejna romantyczna, nudna opowieść, ale nic lepszego nie leciało. Postanowiłam obejrzeć.
W kilku zdaniach postaram Ci się go streścić.Michał (Maciej Zakościelny)jest współwłaścicielem firmy architektonicznej. Żyje w luźnym związku z Agatą(Agnieszką Dygant), która jest drugim współwłaścicielem firmy. Związek między nimi jest związkiem z rozsądku, utrzymywanym dla wygody. Pewnego dnia do drzwi apartamentu Michała(Julia Wróblewska) puka siedmioletnia dziewczynka, Michalina, która twierdzi, że jest jego córką.O dalszych losach dowiesz sie sama, gdy obejrzysz ten film, do czego bardzo Cię zachęcam.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-01T14:50:59+02:00
Moim zdaniem, najlepszym filmem jaki do tej pory obejrzałam jest film "Karol- Papież, który pozostał człowiekiem". Z pewnością jest to film godny obejrzenia i poleciłabym go mojej najpelszej koleżance.
Film ten został wyreżyserowany przez Giacomo Battiato.Ukazuje on Karola Wojtyłę- naszego wielkiego rodaka. W postać Karola Wojtyły wcielił się Piotr Adamczyk. W pierwszej części filmu ukazana jest Jego młodość aż do momentu, w którym został wybrany na papieża. Ukazuje działalność Karola Wojtyly, przede wszystkim w czasach wojny, bardzo ciężkich. W drugiej części emocje są nieco większe. Pokazana jest tam bowiem działalność naszego Papieża, jego życie, modlitwa, miłośc do chorych oraz cierpiących. Kochał każdego i każdemu potrafił wybaczyć-najlepszym przykładem jest wybaczenie zamachowcy Ali Agczy. Film jest bardzo poruszający, dopracowany jest kjażdy szczegól tak, aby przybliżyć nam nieco jest drogę poprzez jego wspaniały pontyfikat. Aktorzy grali wspaniale, charakteryzacja jest wprost niepowtarzalna. Każdy oglądając ten film powinien wnieść coś w swoje życie. Przede wszystkim wiarę, odwagę i miłość, o którą Jan Paweł II wielokrotnie apelował.
Uważam, że ten film zdecydowanie jest najlepszym, jaki kiedykolwiek obejrzałam. Pełen prawdy, emocji i wzruszeń. Polecam serdecznie. Z pewnością nie pożałujesz tego, że go obejrzałaś
2 3 2