Odpowiedzi

2010-04-01T14:57:19+02:00
Wczoraj wieczorem oglądając telewizję, na którymś programie leciał film pl. "Tylko mnie kochaj". Pomyślałam, że to jakaś kolejna romantyczna, nudna opowieść, ale nic lepszego nie leciało. Postanowiłam obejrzeć.
W kilku zdaniach postaram Ci się go streścić.Michał (Maciej Zakościelny)jest współwłaścicielem firmy architektonicznej. Żyje w luźnym związku z Agatą(Agnieszką Dygant), która jest drugim współwłaścicielem firmy. Związek między nimi jest związkiem z rozsądku, utrzymywanym dla wygody. Pewnego dnia do drzwi apartamentu Michała(Julia Wróblewska) puka siedmioletnia dziewczynka, Michalina, która twierdzi, że jest jego córką.O dalszych losach dowiesz sie sama, gdy obejrzysz ten film, do czego bardzo Cię zachęcam.
1 2 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-01T15:01:05+02:00
Moim przyjaciołom chciałabym polecic film pt. Za szybcy za wściekli.
Ten film jest naprawdę świetny. Bardzo go lubię i oglądałam go już chyba ze 100 razy.
Film opowiada o nielegalnych, nocnych wyścigach ulicznych. Samochody są prawdziwe, tylko bardziej podrasowane. Główni bohaterzy muszą zmagać się z trudnym wyzwaniem: muszą "zapuszkować" gangstera. Panowie zacęli dla niego pracowac by do niego się zblizyć. Nasz gangster był bardzo bogaty więc panowie musieli te pieniądze przewieźć na statek. oczywiście policja o tym wiedziała i złapała złodziei. Bohaterowie zabierają sobie trochę tych pieniędzy i chcę sobie spokojnie żyć. I jak to w filmach wszystko kończy sie dobrze tylko niektórzy mają obrażenia tak jak nasz główny bohater(złamał rękę przy skoku samochodu).
Zachecam do obejrzenia. Film jest filmem akcji i jest swietny.,
3 3 3