Wyobraź sobie, że masz zorganizować imprezę dla wampirów. Napisz gdzie i w jakim stylu byś ją zorganizował(a) lub jakie atrakcje chciał(a)byś im zaproponować. Pamiętaj – nie masz żadnych ograniczeń. Możesz szastać kasą, możesz zaprosić ich na księżyc albo... do remizy strażackiej.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-01T18:57:03+02:00
Wampiry lubią miejsca zaciemnione więc zaprosiłabym ich do zamku Windsor w Anglii z uwagi że jest on największym zamkiem na świecie. Impreza odbyłby się w nocy a motywem przewodnim byłoby eleganckie przyjęcie pałacowe. Wszyscy przyszliby w eleganckich strojach ale to nie przeszkadzałoby im tańczyć i dobrze się bawić. Na pewno do picia podałabym świeżą krew a ze względu że wampiry nie jedzą więc nic innego by nie było. Wystrój byłby taki jak na normalnych balach ale oprócz tego bylby jeszcze dj. :)
Może być? Troche mam dziwną wyobraźnię? :P
1 5 1
2010-04-01T19:02:56+02:00
Moja impreza dla wampirów odbyłaby się w starych lochach wiezienia. Nastrój byłby pełen grozy, czerwone lampiony, czaszki, w powietrzu nietoperze i pajęczyny. Jako główny napój drinki krew + alkohol. W tle muzyka również pełna grozy. Mnóstwo konkursów. Jako nagroda główna luksusowa trumna, pozłacana z delikatnymi klejnotami. Największą atrakcja wieczoru byłoby karaoke a nagrodą było by 100 litrów krwi dowolnej grupy.