Przekształć dwukrotnie podany tekst, tak aby informował raz o pozytywnej, a drugi raz o negatywnej ocenie przedstawianych faktów. W tym celu użyj antonimów.

Niedługo przeprowadzamy się do nowego mieszkania. Znajduje się ono na parterze w niedawno wybudowanym bloku. Nad nami zamieszka chłopak w moim wieku, więc pewnie będę spędzał z nim sporo czasu.

2

Odpowiedzi

2010-04-01T19:08:36+02:00
Niedługo przeprowadzamy się do dużego mieszkania. Znajduje się ono na parterze w nowo wybudowanym bloku. Nad nami zamieszka uprzejmy chłopak w moim wieku, więc pewnie będę spędzał z nim wiele czasu.

Niedługo przeprowadzamy się do małego mieszkania. Znajduje się ono na ostatnim piętrze w staro wybudowanym bloku. Nad nami zamieszka zarozumiały chłopak w moim wieku, więc pewnie będę spędzał z nim niewiele czasu.
69 4 69
2010-04-01T19:09:04+02:00
Niedługo przeprowadzamy się do nowego mieszkania, poznam wielu nowych i fajnych ludzi.Pewnie zmienie szkołe i wkońcu poznam jakąs fajną dziewczyne. Znajduje się ono na parterze w niedawno wybudowanym bloku, więc pewnie mieszkanie będzie fajne i nowoczesne. Nad nami zamieszka fajny chłopak w moim wieku, więc pewnie będę spędzał z nim sporo czasu. Pewnie zostaniemy przyjaciółmi.


Niedługo przeprowadzamy się do nowego mieszkania i znowu będę musiał zmienic szkole.W nowej szkole na początku będą mi dokuczac, przecież zawsze tak jest. Znajduje się ono na parterze w niedawno wybudowanym bloku. Nad nami zamieszka chłopak w moim wieku, więc pewnie będę musiał spędzac z nim sporo czasu, ponieważ starzy kumple o mnie zapomną.
28 2 28