Odpowiedzi

2010-04-01T22:18:13+02:00
Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Koledzy, Koleżanki... Droga Pani Dyrektor!
Serdecznie dziękujemy Pani Wychowawczyni, która zawsze nam pomagała i miała doskonałe pomysły. Dziękujemy Pani Dyrektor za to, że wspaniałomyślnie organizowała dla nas dyskoteki i różne imprezy. Dziękujemy również paniom kucharkom i sprzątaczkom, które gotowały dla nas obiady i sprzątały. Z całego serca dziękujemy wszystkim za trud, jaki nauczyciele włożyli w naszą naukę i wychowanie.
Oto nadszedł ten dzień, w którym wszyscy musimy się pożegnać. Ta wspaniała przygoda, którą każdy z nas zapamięta do końca życia, dobiegła końca. Nie ma się jednak co smucić. Przed nami otwierają się nowe drzwi- możemy doświadczyć czegoś lepszego, doskonalszego, ale i- jeśli tak wybierzemy- coś złego.

DZIĘKUJEMY
1 5 1
2010-04-01T22:18:58+02:00
Dzień dobry !
chodzę do tej szkoły już prawie 6 lat .każdy nauczyciel mnie zna chciałbym podziekowac wszystkim moim nauczycielom za to że mieli do mnie cierpiwośc i to że mnie uczą .
chce podziękowac szczególnie mojemu wychowawcy za to że mnie rozumie i za to że jest wyrozumiały dziękuje wszystkim moim kolegom i koleżanką za to że sa przy mnie i mnie kryją jak np. nie mam prac domowych . dziękuje im za to że mi wytłumaczą to czego nie rozumiem i dziękuje strażnikom za to że pilnują bezpieczeństwa . dziekuję woźnym za czystą szkołę . dziękuję !!
3 3 3