Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-04-01T22:52:09+02:00
Droga Kamilko !

Na wstepie bardzo serdecznie pozdrawiam Cie i przy okazji chcialbym Cie prosic o wybaczenie.
Zdaje sobie sprawe z tego,ze zachowalem sie jak ostatni kretyn.
Nie mam usprawidliwienia na moja wczorajsza postawe ale wiedz,ze nie mowilem tego szczerze. Moje slowa byly kierowane zazdroscia ....
Moje dotychczasowe beztroskie zycie uleglo naglej zmianie...
Od pewnego czasu ,chodze zapatrzony ,zamyslony,nieobecny ...
Pewnie pomyslisz sobie,ze zwariowalem.Otoz nie! Jestem zakochany !
I wlasnie ,Ty Kamilko jestes obiektem moich nieustannych mysli .
Nie mialem odwagi powiedziec Ci tego w cztery oczy ,dlatego wybralem listowna droge.Chcialbym,zebys wiedziala o moim uczuciu .....zapewniam Cie jest ono piekne i szczere !

Jeszcze raz ,najmocniej przepraszam !
Rozmarzony Emil
7 4 7
2010-04-01T22:55:40+02:00
Najmilsza X!
W tym liscie chcialbym cie przeprosic za swe karygodne zachowanie...naprawde nie wiem co mi odbilo..chce zebys wiedziala ze kocham cie najbardziej na swiecie i ze liczysz sie tylko ty...mam nadzieje ze mi wybaczysz i ze nasze uczucie przerodzi sie w dlugi i szczesliwy zwiazek...
Twoj ukochany X
6 3 6
2010-04-01T22:58:06+02:00
Miejscowość, data


Droga ............

Na wstępie tego listu chciałem Ci powiedzieć, że jesteś jedyna i niepowtarzalna. Nikt na świecie nie jest w stanie zastąpić ciebie. W moim życiu liczysz się tylko ty.
Moja droga, przepraszam Cię za to co się ostatnio między nami wydarzyło. Nic nie będę przed tobą ukrywał i w pełni oświadczam, że to co się stało to była moja wina. Ukochana ma, zrozum, że nikt nigdy ciebie nie zastąpi w moim życiu. Dla nie liczysz się tylko ty. Zawszę gdy patrzę w niebo widzę twoją śliczną twarz, twoje usta co mają księżyca blask, twe oczy co jak gwiazdeczki mrugają, uświadamiają mi, że na świecie cudowna jesteś tylko Ty. Dla ciebie zrobię wszystko choćby to bolało, bo ty jesteś tą co swą miłością moje serce uzdrawiałaś z bólu i smutku.
Kochana moja przebacz mi moją winę, a ja przyrzekam Ci, że już więcej tak nie uczynię. Proszę odezwij się do mnie.
Całuję cię,
.....................
Myślę, że się podoba ;P
17 4 17